Přejít na obsah

Coming/leaving home


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím vospolok, mám jednu otázku.

 

Ide nakódovať CH a LH na Octavii II. FL, ktorá má dažďový senzor, ale nemá spínač svetiel s polohou AUTO tak, aby boli tieto funkcie riadené svetlom?

 

Podarilo sa mi nastaviť len CH po bliknutí diaľkovými. Keď nechám riadenie svetelným senzorom (Byte 12, bit 2), tak nejde ani CH ani LH.

 

Alebo je treba vymeniť spínač svetiel a potiahnuť kábel?

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři

Ahojte. Docela často za mnou lidi jezdi že chtěji zapnout toto a ono. Coming home zapinam vždy stejně dle navodu na foru.

Jenom že ted mám dvě octavie 2, 06ky, naložene až po střechu v eleganci ale i když zakliknu tak coming home nejde. Funkce corner a jine blbosti šli ale ten cominghome ne.

 

Jen že je tam dost věci na nastavení coming home OLD - NEW a jine.

Poradil by někdo co přesně zapnout aby to jelo? Nebo chcete říct že u těchto eleganci kde jsou skoro všechny funkce chybi coming home?

 

Diky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Corner na 2006 neuděláš, jedině od MR 2008!! Od roku výroby cca 6/2007. Pokud není vyměněná centrální elektrika. A Comming Home nakóduješ v bytu 0 a bit 7. Aby byla tato fce aktivní je důležitý mít spínač světel v poloze potkávacích světel, pokud auto nemá světelný senzor. Pak je možný automatický režim. Samozřejmě to bude fungovat jen za tmy. Ve dne nikoliv.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Chlapi taky bych se pridal, mam 2004 ambiente bez senzoru a maxiku, a pri zapnuti coming a leaving mi auto pri vypnuti svetel nedela nic, kdyz zapnu na potkavaci tak pri zamknuti auto sviti, po chvili se svetla vypnou a po nejake chvilce se zapnou parkovacky a ty sviti dokud neodemknu a nevypnu vypinac svetel. Pri odemykani mi svetla nesviti.

Pojede to nebo je to marny, nebo bych to musel doplnit o senzor. Jo jeste doplnim ze mam zapnuto rucni ovladani, v pripade ze zapnu automatiku tak ve dne nic v noci neozkouseno ale pac senzor v zrcatku nemam, tak nepredpokladam ze by se to nejako zmenilo. diky za rady

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...