Přejít na obsah

Žárovky H7


Guest Tomas207

Doporučené příspěvky

 

JJ tohle bude tragédie... Sice píšou - "velmi vysoká svítivost 720 lm" dobrá halogenka má ale 2x tolik a je 2x levnější :-)

Navíc je to cena za 1 žárovku :blink:

 

Jestli si (možná) pořádně zasvítit LEDkou, tak za 3tis Kč http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovky/patice-h/led-zarovky-h7-do-svetlometu-set-3000lumen-neh-s546530222

Možná to ale roztaví a zapálí světlo ... -> chvilku to bude svítit ještě víc :smich:

 

Spíš bych pořídil xenony :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar viem ze kopec ludi mi napise aby som si kupil xenony, ale ide mi o to ze som si do parkovaciek dal ledky (cca 5000K) (halogenove svetla) a chcel by som aby to malo cca rovnaky odtien bielej, je to vobec možné? Našiel som taketo žiarovky http://www.mbautodiely.sk/Michiba-Halogenove-ziarovky-H7-12V-55W-d258.htm. Z predajne mi pisali ze su homologované pre pouzivanie na pozemnych komunikaciach SR. Mate s nimi niekto skusenosti??Momentalne mam night breaker unlimited od osramu ale je to stale do zlta. Popripade este vyskusat tieto ziarovky (taktiez homologované) http://www.bmwstyle.sk/index.php?route=product/product&path=212_229&product_id=680 . Dakujem za vaše názory.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Tak mi v tejdnu skapala jedna Eufabka. cca 470hod provozu což je u mě dobrý za to jak svítí. Druhá stále svítí, je to ta co dostala ránu od tý chlupatý potvory a stále se drží :) Dal sem k ní starou NBU, až umřou tak ve skříni už je další várka Eufabek.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Taky jsem prošel různou dlouho testovací odyseou co se žárovek H7 do světlometu u OII facelift týká...

Mohu jen potvrdit to, že čím více je žárovka do modra (i od renomovaných výrobců), tím hůře svítí a to hlavně za deště. Dají se koupit i schválené žárovky, které mají teplotu světla jako standardně montované xenony - tzn. 4300K (Philips white vision), ale prostě to není ono, protože nemají dostatečný světelný tok, i když jsou od renomovaného výrobce.

Nakonec jsem skončil u NB unlimited a jsem s nimi spokojený, životnost je v poho vzhledem k tomu, že OII facelift je vybavena denním svícením. Kupuji je přes net a většinou se vejdu okolo 500,- Kč

Nyní jsem vyzkoušel novinku od Philips racing vision. Zdá se mi, že svítí ještě o něco lépe než NB unlimited a sehnal jsem je za stejnou cenu. Jen s životností ještě nemám zkušenost - mám je cca měsíc a zatím 100% spokojenost, ale xenon to prostě nikdy nebude, to je jasný;-)

Odkaz ke komentáři

ja som kupil za 6€ sadu ziaroviek v kauflande..asi po mesiaci mi zdochla jedna H7 ktora bola v aute od vyroby..

vymenil som ju za tu,z tej sady..svieti uplne rovnako..

 

to akoze ak kupim nejaku drahu ziarovku,bude svietit silnejsie ? a na co mam asi dialkove svetla ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...