Přejít na obsah

Žárovky H7


Guest Tomas207

Doporučené příspěvky

Guest tomxass

Ja mam White vision a svietia vecer ovela lepsie, + lepsie to vyzera.

Kupoval som sadu s modrymi parkovackami, ladi to do biela perfektne a netreba ani LEDky.

Za dazda ale bolo lepsie vidiet s obycajnou ziarovkou, ale nejaky extremny rozdiel to nie je.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Tak jsem cca před měsícem vyměnil komplet žárovky v obou světlech z normálních na Osram Night Braker Unlimited (H7 i H1). Co se týče parkovaček, tak jsem dal Philips Extreme Vision - aby to komplet svítilo běleji.

 

Moje zkušenosti? Hluboké zklamání! Nejprve jsem si myslel, že jsou žárovky vadné (H7). Pak jsem se vzpamatoval. Za deště a v zimních podmínkách (bez sněhu) je vidět podstatně hůře než se standardními H7. Tok světla je velmi slabý a je velmi špatně (ve srovnání s normálními žárovkami) vidět na krajnici.

 

Dále se mi zdá, že světelný kužel je směřován jen před řidiče. H1 svítí nadstandardně, ale také mi přijde že světelný kužel míří do vzduchu jakoby před řidiče. Krajnice je v obou případech velice špatně nasvícená a příkop není téměř vidět,

 

Nechal jsem auto zkontrolovat v origo servisu a nechal jsem taktéž seřídit světla, ale bylo mi řečeno, že jsou seřízená správně..

 

Ještě to zkusím, ale už teď vím, že se stejně vrátím k původním "žlutým halogenkám". Osobně si myslím, že problém je v projektorových světlech, která tyhle svítivější žárovky zabíjí a která pro ně nejsou konstruována a tudíž nedokáží využít potenciál těchto žárovek.

 

Máte někdo prosím zkušenosti s tím podivným směřováním světelných toků u těchto žárovek? Myslím si, že by měly žárovky svítit více do krajnice a H1 spíše na střed před auto.

 

PS: nevíte někdo v Plzni o kvalitním servisu, kde by mi světla znovu prohlédlia případně seřídili, protože nějak nevěřím origo servisu ve kterém jsem byl. Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Návštěvník

Tie šošovky časom zajdu a treba to vyčistiť .možno aj tam je problém ..každopádne, mal som x-treme vision h7 +130% a za tú cenu to nemalo dáky efekt oproti obyčajným ..celkovo každá obyčajná žiarovka ktorá akože má svietiť do biela je na nič

Odkaz ke komentáři

S tými bielymi ziarovkami, alebo xenon efektom je problem ten ze maju slabý svetelný tok, ked si pozriem ze Osram Night Braker plus maju okolo 1550lm, Philips X-treme Vision okolo 1510lm ostatne namodralé ziarovky okolo 1200-1300lm zatial co pri xenonoch je svietivost 3300-3450lm, tak ani s cockovymi svetlami sa nemozme porovnavat s xenonmi (niektore možno farbou :) . U mna uz len prechod z paraboly na cocky bol posun k lepsiemu, teraz sa hram s myslienkou kupit si Led H7 od firmy CN360 model F2 ktorý ma lom svetla podobny ako klasicke ziarovky a co ich ma zopar chalanov tak im svetla regloskopom riadne nastavili cize nikoho neosvetlujú a svietivost je paradna okolo 3800lm, dokonca v pohode presli aj na STK. Horsie je to uz s policajtmi ktorý za to niektorým berú technicaky. Je to už na každom aku alternatívu si zvolí.

 

Odkaz ke komentáři

Mám odborné problém se svýma světlama. Dálkové míří jakoby do středu a mířili nahoru. Tady jsem si musel pohrát s ohniskem a trošku ho snížit, tak abychm měl hlavní paprsek na silnici. Potkávačky, ač v nich mám SilverStars 2.0., kvůli životnosti, neb NightBreakery mi odcházely už po dvou měsících, tak z nich také nejsem nějak nadšený. Zvláště na mokré vozovce odraz světla je horor.

 

Někdu tu zminoval možnost vyčistit čočky. Toto si připravuji na léto, až bude čas a teplo a zkusím je vyčistit, neb by to také mohla být možnost, proč je světelný tok trošku "znečistěn".

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...