Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ja vubec nedokazu nazrcadlit telefon (mam Seat media system plus), mozna to bude tim, ze nemam navi, to uz mi psal h2oenergy, ze bez navi nelze prehravat filmy... ale zrcadlemi je neco jineho....pres jskou appku to delas? Nebo staci jen zvolit mirrorlink a to Ti nazrcadli foun? Mi to nabidne appky jake mam k dispozici pro mirrorlink...

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Diky Premo,koukal jsem na to, cetl jsem jeste i knizku a taky by tam mela byt moznost zrcadleni 1:1, nicmene to vypada,ze po vcerejsi aktualizaci meho Samsungu S6 na Android 7 nechce mirrorlink makat vubec, nedojde ke spojeni, Sygic,ktery mi ficel,tak ted se nespoji ani za nic...asi mne trefi, budu mzset zkusit udelat tovarni nastaveni founu a do toho se mi vubec nechce

...:(

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Aha, ale.mas tam navi a tyto radia maji podle vseho fce navic...

 

MirrorLink mi uacal zase fungovat,tak nevim, kde byla chyba, nic jsem nezmenil...

 

Seat appky otestovane, docela pekne funkce...zkusil jsem volbu 1:1, ale zobrazi mi to plochu appky SeatDrive a ne plochu founu :(

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...