Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

v Belovsi u PENNY marketu...cena/ čas myti odpovida Kudowe protoze v Jaromeri clovek nestihne umyt auto v normlanym case..tam je to strasne na penize...

 

 

Dííík :-) Se hodí, když pojedu někdy okolo.

Hlavně vapky prostě nemyjí, zůstává po tom prach.

 

 

Tak ono to nesmíš mít jen tou vapkou, ale vzít si sebou kyblík a houbu. Ruční mytí je spíš ulehčení. Já v létě právě jezdím s tím kýblem a houbou a pak i sušim. Ale když to chci jen opláchnout a vim že se to hned zašpiní že nepotřebuju dělat parádu, tak to je umeju vapkou a auto je čisté. Stejně když zaprší, tak je na tom hned prach.

Odkaz ke komentáři

To jo, jen pak na clovek ostatni koukaj jen na blbce co tam dela s houbou a rucnikem [emoji2][emoji2] zlate myti na zahrade kde si klepou na celo jen sousedii [emoji23][emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Jo tak to máš pravdu :D, ale tady u nás se otevřela nový myčka a já když jsem tam jel poprvé tak to fakt bylo že na mě všichni čuměli, proč mám sebou ten kýbl :D A dokonce i nějakej blbeček ve frontě troubil, protože boxy pro 4 auta a 3 odjeli a já tam pořád :D Ale takhle jsem tam byl párkrát a pak jsem tam začal potkávat lidi, které tam jezdili jen na myčku a pak už jezdili i s kýblem :D A teď když jedu třeba jen okolo tak tam vždy někdo s kýblem je :D A dokonce si berou i nějaký ten detailing a ještě se s tím serou dlouho před boxama. Máme tam totiž super plácek a ještě vysavače a je to soukromý pozemek, takže to je i oplocené. Takže někdo tam tráví i hodiny no :D

Odkaz ke komentáři

Já teď taky jedině Benzina, přes zimu dávám i aditiva. Ono někdy ty mrazy dokážou potrápit. Dřív jsem tankoval Benzina a OMW, ale teď to koupila benzina tu benzínku. Tak musim stejně Benzinu, ale ta mi nevadí. U ní jsem ještě nezažil špatnou naftu. Musim teda zaťukat abych to nezakřikl, ale mám zkušenost že třeba ONO nebo Mol mě v zime zamrzla nafta.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...