Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, chtěl bych poradit s nějakou lambda sondou, nejsem si jistý s jakou. Trvá to cca. 4 měsíce. Pokaždé když připojím auto na VAG tak tam mám tuhle chybu:

 

16555 - rada 1: system odmerovani paliva System prilis chudy
P0171 - 35-10 - - - Sporadicky

 

Otáčky na volnoběh někdy houpnou a za jízdy když plyn jen tak lechtám, tak citím poškubávání. Proto se domnívám, že to bude lambda před katem, ale chci si být úpně jistý, proto píšu. Udělal jsem nějaké fotky z VAGu a z VagScope.Vím že průběh by měl být sínusový a zde není, ale nevím jestli jsem dělal správné skupiny.

 

A kdyby vás něco napadlo s touhle chybou tak bych byl taky rád. Jedná se sekundární čerpadlo. Veltil spíná a měl jsem ho i venku a zkoušel profouknout šel v pohodě, trochu jsem ho i vyčistil, ale moc to nepovolilo. Nevěděl jsem čím mám ten karbon vyčistit.

 

17831 - rada 1: system sekundarniho vzduchu Prutok prilis maly
P1423 - 35-00 - -

 

Jinak Octavu mám: 1.6, 75kw, AVU 2001

 

Děkuji za rady ;)

post-24661-0-99175100-1453416414_thumb.jpg

post-24661-0-85349900-1453416437_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Taky jsem teď měnil sondu na O2 1.6 MPi akorát kód BSE chyba už se neobjevuje, byla tam zánovní ale no-name značka rok stará podle data na ní a už nefunkční :D

Chyby házela sem tam, pak třeba bylo pár set km klid a teď už to bylo po pár km, tak jsem dal novou NGK a je to v pořádku... co jsi použil ty za sondu ? a zkoušel jsi jezdit na benzín jestli to tam bude taky skákat ty chyby ?  

Teď koukám že je to ve špatné sekci, tady je O1 ;) 

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...