Přejít na obsah

Maxi-K = rozhraní pro Maxi-Dot (obdoba D-Dotu)


pazduch

Doporučené příspěvky

Ahoj, pokusím se zodpovědět Vaše dotazy...

- MaxiDOT do O1 1998 1.8T lze dát jedině z Golfu IV, neCAN

- Změnit barvu maxidotu jde, ale bílá udělat nejde. Pokud se dají bíle diody, displej svítí modře a písmena bíle, je to ale špatně čitelné

- Co se týče STK, Maxi-K je připojen na diag. sběrnici, tudíž před napíchnutím auta na stk stači přepnout Maxi-K do režimu VAG-COM a technik si to normálně napíchne.

- Kontrolka bagů na starých Octavkách s facelift budíky nejde, kompletně to jde zprovoznit buď výměnou airbag jednotky, nebo použitím neCAN budíků z Golfu IV

 

Jinak kdyby jste někdo chtěl budíky MaxiDOT na starou Octavku z Golfu, mám jedny skladem, na diesel, cena 5000,-

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, pokusím se zodpovědět Vaše dotazy...

- MaxiDOT do O1 1998 1.8T lze dát jedině z Golfu IV, neCAN

- Změnit barvu maxidotu jde, ale bílá udělat nejde. Pokud se dají bíle diody, displej svítí modře a písmena bíle, je to ale špatně čitelné

- Co se týče STK, Maxi-K je připojen na diag. sběrnici, tudíž před napíchnutím auta na stk stači přepnout Maxi-K do režimu VAG-COM a technik si to normálně napíchne.

- Kontrolka bagů na starých Octavkách s facelift budíky nejde, kompletně to jde zprovoznit buď výměnou airbag jednotky, nebo použitím neCAN budíků z Golfu IV

 

Jinak kdyby jste někdo chtěl budíky MaxiDOT na starou Octavku z Golfu, mám jedny skladem, na diesel, cena 5000,-

 

 

A nějaké jiné barevné varianty by nebyly ? Případně i s foto ? Třeba jen z jiné přístrojovky, zkrátka jak by to vypadalo v reálu ? Ta oranžová se (ani červená co jsem kdesi tady viděl na fóru) se mi moc nelíbí :(

 

Když nemám ani polodot, je možnost vyměnit pouze displej ? Kolik stojí ? V tom ceníku na webu jsem se moc nevyznal :-/

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...