Přejít na obsah

Tažné zařízerní Octavia 2 ztracený klíč


Doporučené příspěvky

Ahojte kolegové,

nedávno mám zakoupenou Octavii 2 Kombi 2005 s tažným zařízením A 50-X, E1*00*1430* PROFSVAR TMBPS 016 a zjistil jsem, že mi nepasuje klíč do zámku. Naštěstí jezdím už nějaké 4 měsíce a nepotkal jsem ještě policajty.

 

Dá se koupit do tohoto tažného zařízení nová zámková vložka ? Jak odstranit tu původní ? Odvrtat ?

 

Jinak prodejnu www.vapol.cz mám od baráku cirka 5km :)

Moc děkuji za rady a tipy

Odkaz ke komentáři

Ahojte, tak mě z Prof Svaru poslali pěkně do pr*****.

Nepojedu kdesi 400 km kvůli tažnému. Můj mechanik mi nabídl zrušení bajonetu od Prof Svaru a nasazení z vapol.cz nějaké nesundavací,ale vyjde to na 2500 czk. Napadá mě ještě řešení to fakt zkusit sám.

Máte někdo návod jak to sundat sám (je to zamknuto!) + případně odkaz kde zakoupit ten zámek?

 

Díky

email Prof Svaru

 

Vážený pane,

 

výměnu vložky zámku Vám provede jakýkoliv dealer ŠKODA nebo rádi přímo u nás ve firmě v Mnichově Hradišti. Pokud máte hák sundán z vozu, můžete nám jej zaslat a my Vám rádi provedeme výměnu za 300,- Kč.

Zaslání samotné vložky není dovoleno, výměnu musí provést proškolená osoba. Budete-li mít jakékoliv další dotazy nebo požadavky na objednání, neváhejte mne kontaktovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ja zamek taky odvrtal. A resil to zajistenim jen pakou.... no a v nedeli jsem ztratil bajonet....... to by me ani moc nesralo, kdybych na tom babajonetu nemel zaprahnutej platak... takze z uspory 300kc ted mam skodu kolem 30000kc..... zitra jedu do profsvaru pro vlozku zamku za 200kc a 100kc montáž.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Musíš pod to lehnout a pomalu odvrtávat. Až odvrtáš mosaznou vložku ocelová tyčka by měla sama vypadnout. Zámek tam drží pruřnej kroužek, kterej by měl být součástí balení zámku. No a zarezlou kouly z auta vyndáš jen násilím. Já na to použil 1x 400ml balení WD40 a asi dvoukilový kladivo. Po dvou hodinách těžkýho násilí byla venku.


Jo a zámek jsem kupoval tady http://www.cc-autodily.cz/zamek-nahradni-tazneho

Odkaz ke komentáři

Já to odvrtal 8čku vrtákem a rozletělo se to jak nic. Doposud nemám vložku a nevím, kde ji jen tak sehnat. Profsvar ju jen tak nedá nikomu, psal jsem tam. Tzn. zase vychcanost trhu a vypomahani si. Autorizovany servis, zamek za 500 a vymena dalších 500 urcite taky. Práce na 2minuty. nechapu na co potřeba na to profika :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...