Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

Vcera jsme se byli projet a spotreba na okrskach byla 6.7 l :lool: pri klidne jizde, ovsem pri predjizdeni jsem na to parkrat dost slapnul. Vidim, ze s timto motorem se da jet i kolem 6 litru. :D

Akort bych se chtel zeptat jaky je rozdil mezi motory s typovym oznacenim BLX a BVX? Vi to tady nekdo?

 

Vcera jsem jeste vypozoroval jednu vec, ale neznam jeji pricinu. Kdyz brzdim motorem na vyssi rychlostni stupne 4,5 a 6 a otacky protinaji hranici 2800 az 2300, tak do karoserie vozu jdou trochu vyssi vibrace. Je to normalni a nebo s tim neco mam? :lool:

Odkaz ke komentáři

Jak to s tou spotrebou delas? Ja teda jezdim hlavne dalnice, brzdy pouzivam taky akorat pri parkovani :-) a podle PP mi vychazi spotreba mezi 8.5 a 9. To se navic rika, ze PP jsou vetsinou dost optimisticke. Abych si ale nekde zapisoval kolik jsem ujel na nadrz, na to me moc neuzije.

 

PS: Vsimli jste si, ze na sestku se rucicka otackomeru a rychlomeru pohybuje pod stejnym uhlem stejnou uhlovou rychlosti?

Odkaz ke komentáři

Spotřeba: ve městě, se moc nesnažím být vždy první na další křižovatce, kde obvykle je opět červená :) , snažím se, aby jízda byla plynulá a bez zbytečných výkyvů nahoru i dolů ^_^ beru Vervu 100 (naposledy za 28,70) a dneska po městě jsem jel za 8,1 ;)

 

Na ručičku rychloměru a otáček se podívám.....

Odkaz ke komentáři

4x4. To s tou spotrebou bylo spis na Helmeta. Tem jeho spotrebam jsem se jeste ani nepriblizil. Napr. vcera 600km po nemecke dalnici, celkovy rychlostni prumer 120km/h, spotreba 9,4. Jinak ve spotrebe u motoru nepoznam rozdil na 95 a 98 nebo 100. Na vyssi oktanove cislo jde motor akorat subjektivne lepe do otacek. Jinak spotrebu oleje mam cca 0.1l/1000km. To stary 1.8T nezral olej vubec.

 

@vorlajz: S tou rucickou je to tak, ze na sestku se rucicky otackomeru a rychlomeru pohybuji uplne stejne, jak v synchronizovanem plavani.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...