Přejít na obsah

řídící jednotka park. senzorů.


Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jaké má označení jednotka parkovacích senzorů ale jen pro senzory v zadu? Mám v autě tu 8-mi kanálovou i pro předek ale tam senzory nemám, takže mi nefunguje ani zadek, potřebuji ji vyměnit za tu 4 kanálovou. Myslín tu jednotku co je v kufru nad levým zadním kolem. Díky

Odkaz ke komentáři

1Z0 919 283 B je na pred FL (jednu mam na prodej) a 1Z0 919 475 B je na FL a podporuje zobrazeni na Columbusu.

 

Mám před FL (kolik by jsi za ni chtěl?) Jinak ta před FL podporuje i zobrazeni na columbusu? Přemyslim totiž, že bych si jej tam koupil.

párkrát jsem se setkal, že jediný co chybělo byly čidla v předním nárazníku - pak by bylo podle mě lepší dodělat předek

máš tlačítko pdc na palubce ?

 

No čidla v předu nemám a vzhledem k ceně a tomu že ani nevím jestli je tam ještě kabeláž se touto variantou moc nezaobírám. Tlačítko PDC myslíš to, které je vedle ESP? Tak to tam mám v pravo je ješte tlačítko na tlak v pnenu (pod climatronicem)

Odkaz ke komentáři

Tak teď už v tom maličko plavu. :-) Mám mod. rok 2006 tj. před FL. Co vím tak v autě byla už z výroby navigace (nevím jaká se v té době montovala) mám i trošku jinou anténu je u ní jakoby takový hrb ještě. Senzory byly v předu i v zadu, teď už jsou pouze v zadu a auto momentálně nefungují protože mám tu 8-mi kanálovou jendotku a potřebuji 4. Jakou potřebuji jednotku aby byla schopná kámošit i s columbusem v budoucnu a fungovala jen pro zadek? :jelen: PS: pod climatronikem mám vedle ESP tlačítko pro senzory asi je to co tu zmiňujete vy PDC :-).

Odkaz ke komentáři

ad tlačítko: jo, tlačítko tam máš, takže někdy tam asi byly i přední...

 

čili, bud jen natáhneš přední senzory, a bude to fungovat na pípání, nebo dáš jinou jednotku pro předek+zadek, a bude to fungovat i na columbovi... toť asi vše :), žádná věda

 

 

ale je podle mně blbost dávat tam jinou jednotku jen na zadek, když mužeš mít za pár peněz vše

Odkaz ke komentáři

ad tlačítko: jo, tlačítko tam máš, takže někdy tam asi byly i přední...

 

čili, bud jen natáhneš přední senzory, a bude to fungovat na pípání, nebo dáš jinou jednotku pro předek+zadek, a bude to fungovat i na columbovi... toť asi vše :), žádná věda

 

 

ale je podle mně blbost dávat tam jinou jednotku jen na zadek, když mužeš mít za pár peněz vše

 

No právě nevím co všechno to obnáší abych dodělal na předek, nevím co tam zbylo z kabeláže atd. Navíc co jsem se koukal tak jeden senzor je celkem mastnej a x 4 to už je celkem raketa. Proto o téhle variantě moc nepřemýšlím, ale pokud víte kde sehnat za dobrou cenu, tak se tomu určitě nebráním.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

přední senzory se dají sehnat za cca 2000 komplet s kabeláží - nová varianta FL.

jednotka aby zobrazovala na columbusu se bude muset dát z FL a samo i gateway

 

Mam Octaviu pred FL (r.v. 2008) aj s kolumbom ktory tam bol dodatocne domontovany a celkom ma zaujala moznost zeby mi to na obrazovke zobrazovalo vzdialenost medzi prekazkou. Parkovacie senzory tam uz samozrejme mam ale iba zadne.

 

Viete mi povedat ci s novou gateway by aj nadalej fungovala ostatna elektronika? Nerad by som kupil jednotku pre parkovacky, gateway a prisiel na to ze mi odrazu nefunguje climatronic.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...