Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

14 172 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

No,mojí taky jednou "převzal" pes,naštěstí jsem ho načapal,jak si ji běží rozbalit někam do ústraní :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jako že mám poslední dobou velmi náročný program s nepříjemnými schůzkami, někteří moji lidi "netáhnou" to už jsem si zvykl a podnikám kroky. Ale co mne dnes fakt dostalo bylo, když jsem se ráno bavil o objednávce na mé nové auto s naším ekonomickým ředitelem, tak mě začal zpovídat, jako člověka s rozumnými názory a pohybujícího se okolo aut, co mu řeknu na Hyundai. "Že jsou levnější".  A byl celý den na ... . Naštěstí asi pochopil, že ani on sám by s I40 moc neoslnil, navíc jak jsem se teď koukal, tak nejlepší diesel je 1,7 103kW. Navíc není 4x4. Já to mám sice pořešeno, a doufám, že i on, ale je vidět, že se mu už ta reklama pod kůži dostala a červíček možné úspory hlodá. Další štěstí pro nás je nejbližší servis 30km. Když jsem ale zase viděl ty jejich keci a nepravdy na konfigurátoru, nemožnost poslat si konfiguraci e-mailem bez vložení informací a souhlasu se zasíláním "masáže", to se mi otevírala kudla v kapse. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

když je tak ekonomickej, tak ať si nechá napočítat servisní náklady za rok provozu, případně ceny nejběžnějších ND v případě běžných karambolů z provozu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 12 hodinami, Honza9007 napsal:

když je tak ekonomickej, tak ať si nechá napočítat servisní náklady za rok provozu, případně ceny nejběžnějších ND v případě běžných karambolů z provozu...

Přesně tak, ja nevim, že jsou lidi tak naivní nebo hloupi, že jim to zerou. Pak se pri těch všech opravách a neuznanych zárukách nestačí divit, co je to stoji. Ale na první pohled je to přece dlouha záruka a nejlepší auto v ČR, boze to je demence.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dlouhá záruka = nutnost platit servis v autorizáku po celou tu dlouhou dobu ..... navíc servis, který ani pořádně nedělají.

Osobně  jsem si nikdy za záruku nepřiplatil, ročně najedu teď už méně, ale stejně .... 35.000 km za rok znamená za dva roky 140-150.000 km, takže pokud se něco má pokazit, tak se pokazí a po 150.000 km je to stejně kilometrově mimo. Do servisu v podstatě jedu jen pro razítko za jednu výměnu oleje a tím to končí, zbytek si dělám sám, ono vyměnit filtry, olej a brzdy není nic náročného a pak řeším jen výměny brzdovky u osvědčených mechaniků a pokud se něco někde vyvrbí, tak buď nákup dílů a svépomoc nebo jinak.

Základem je koupit auto na které seženu dostupné díly široké škály výrobců, tedy masovku, pak je život jednodušší a servis levnější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Řidička vjela na dálnici D6 do protisměru.

Kdyby jenom tato kráva. Dnes jsem kvůli jinému podobnému dementovi volal 158 - na sjezdu z pražského okruhu (D0) ve směru od letiště na Karlovarskou ulici do centra, to jeden magor přímo přede mnou otočil rovnou z připojovacího pruhu do protisměru a frčel si to po D6 směrem na Karlovy Vary...

5a8c3350a43c8_Screenshot-2018-2-20ZkladnMapycz.thumb.jpg.1864712580e95c22bf149ec068a3728b.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co chceš, chtěl do Karlových Varů ...... upřimně, mně je to tam jasný, ale to značení před není úplně ono .... už jsem si toho tam všimnul několikrát

Upraveno uživatelem jar_da

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sebrat noty a bude vyrizeno, to prece soudnej strizlivej clovek nemuze udelat :(

No a plivnu si na ty zkurveny nemoci... jakoby tohle "luxusni" zkurveny obdobi nestacilo, tak jsme v patek museli nechat uspat jednoho z pesanu :( Behem 10 dnu totalne dolu, asi nador ve streve :(

Ze nam doma radi chripka, bez komentare

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 32 minutami, jar_da napsal:

Co chceš, chtěl do Karlových Varů ...... upřimně, mně je to tam jasný, ale to značení před není úplně ono .... už jsem si toho tam všimnul několikrát

Počkej ale, i kdyby tam bylo značení jakýkoliv, udělat takovouhle otočku, na to musíš bejt nesvéprávnej. 

Souhlasím s tím že je to tam takový blbější, ale tohle udělá jenom šílenec. 

Nevím o co jde, ale přijde mi že poslední dobou je toho strašně moc, ať už jízda v protisměru, nebo najetí na přejezd. Místo zvedání sankcí za drobný přestupky, či nové radary, menší nádrže, radary co při nedodržení rychlosti vytvoří na silnici schod, a podobný sračky co slýchám dnes a denně by se měl někdo zaměřit na to, že lidi hloupnou a dělat pro to opatření. 

Upraveno uživatelem header009

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 35 minutami, krysarr napsal:

Sebrat noty a bude vyrizeno, to prece soudnej strizlivej clovek nemuze udelat :(

No a plivnu si na ty zkurveny nemoci... jakoby tohle "luxusni" zkurveny obdobi nestacilo, tak jsme v patek museli nechat uspat jednoho z pesanu :( Behem 10 dnu totalne dolu, asi nador ve streve :(

Ze nam doma radi chripka, bez komentare

:(

No od včera jsem taky myslel, že už to má pes za sebou, nežral a byl apatický. Ráno se třepal. Už jsem domlouval veterinu, ale nakonec to překonal a teď se zdá, že je ok.

Už je chudák starý (12 let) dva roky na práškách, tak jsem nevěděl co mu je. :(

před 14 minutami, raym0n napsal:

Mne prijde, ze se prave delaji prilisna opatreni a lidi si pak mohou dovolit hloupnout a mene pouzivat hlavu.

Přesně tak, furt někdo vymýšlí věci tak, aby lidi nemusli moc přemýšlet a toto je důsledek.

A hlavně, pořád to říkám, u nás zcela chybí průběžné vzdělávání řidičů a bohužel i základní výcvik v autoškole je naprosto nedostačující - vždyť jen kolik lidí neumí správně odbočit, najet si do křižovatky, jezdí při středové čáre místo při pravém okraji vozovky aj.

Chodci u přechodu čumí do nebe místo po přijíždějících vozidlech.

Ale furt se budou přidávat omezení a radary.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Drzim pesti, at to pesan zvladne! Ja mel v zivote zatim 4 psy, tohle byl 2., co odesel, a nak to tezce nesu. Dalsi dva jsou mladsi a litaji po zahrade a vypadaji spokojene, ale hledaji tu treti :( Nafouklo se ji 14 dni zpatky bricho a mela ho plny tekutiny, potvrdil se Cushinguv syndrom (moc kortizolu, kdo se vyzna) a nakonec to byl jen podruznej problem. Behem tydne a neco i pres to, ze zrala normalne, schodila temer pulku vahy a byla uz tak slaboucka, ze prestavala chodit. Kdyz se poprve nedokazala vycurat, jeli jsme...

K doprave presne... a k tomu znaceni... ale nejvetsi problem jsou fakt zakladni veci, u prednosti zprava mam pocit, ze lidi cca pod 30 z autoskoly vubec neznaji, nebo stredoproudari... ale pres mesta se tahneme 40 na 50 nebo 55 na 70, pac jsou vsude radary

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 21 minutami, Lancelot napsal:

A hlavně, pořád to říkám, u nás zcela chybí průběžné vzdělávání řidičů a bohužel i základní výcvik v autoškole je naprosto nedostačující - vždyť jen kolik lidí neumí správně odbočit, najet si do křižovatky, jezdí při středové čáre místo při pravém okraji vozovky aj.

Chodci u přechodu čumí do nebe místo po přijíždějících vozidlech.

Ale furt se budou přidávat omezení a radary.

systém a nabídka tady je, ale lidi nejsou ochotní investovat peníze do svého vzdělávání - vidím to dnes a denně. Raději lidi investují 2-3x ročně do nového mobilu a dalších viditelných věcí, ale protože vzdělání a osobní posun není vidět, tak to přeci není potřebné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, přednosti na křižovatkách bez značek, to je síla. Mně to připadá, že spousta těchto rádoby řidičů se bez patřičné značky ani nevyčůrá. V pondělí na Nových Butovicích čtyři auta v takové křižovatce, po několika vteřinách, kdy se nic nedělo, protože troubové netušili, kdo a v jakém pořadí má jet, jsem na to šlápnul a za patřičných nadávek ji projel bez ohledu na to, kdo má přednost. Ti ostatní tam nejspíš stojí ještě teď...

Ad průběžné vzdělávání řidičů - tam bude asi hodně záležet kde, kdo a jakým způsobem to bude provádět. Já pamatuji doby, kde se v práci i řidiči referenti museli účastnit každý rok několikahodinového školení zakončeného klasickým testem (stejným jako při závěrečné zkoušce na řidičák) a stejně se tam vždy našla spousta borců s dotazy a problémy třeba s křižovatkami, u kterých se člověk divil, jak je možné, že vůbec mají řidičák - podotýkám, že to byli lidi, kteří měli papíry a praxi obvykle desítky let...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 49 minutami, Honza9007 napsal:

systém a nabídka tady je, ale lidi nejsou ochotní investovat peníze do svého vzdělávání - vidím to dnes a denně. Raději lidi investují 2-3x ročně do nového mobilu a dalších viditelných věcí, ale protože vzdělání a osobní posun není vidět, tak to přeci není potřebné.

Tak šlo by do toho lidi namotivovat, jak jinak, než přes peníze, např. slevou z pojistky. Mohli by to dělat i automobilky v rámci předvádění nových vozů atd. Možností je spousta, nejkrajnější možnost je, že by to bylo povinné, ale s tím bych sám nesouhlasil, protože to je jen další regulace a ty nefungují.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, krysarr napsal:

Drzim pesti, at to pesan zvladne! Ja mel v zivote zatim 4 psy, tohle byl 2., co odesel, a nak to tezce nesu. Dalsi dva jsou mladsi a litaji po zahrade a vypadaji spokojene, ale hledaji tu treti :( Nafouklo se ji 14 dni zpatky bricho a mela ho plny tekutiny, potvrdil se Cushinguv syndrom (moc kortizolu, kdo se vyzna) a nakonec to byl jen podruznej problem. Behem tydne a neco i pres to, ze zrala normalne, schodila temer pulku vahy a byla uz tak slaboucka, ze prestavala chodit. Kdyz se poprve nedokazala vycurat, jeli jsme...

Vypadá, že je ok, už zase žral a šel jsem se ním projít a bez problému, aji kadil normálně. Tak snad jen něco špatného sežral.

Ale věřím, že je to smutné, mi taky ráno nebylo do zpěvu, když jsem ho viděl. Sice je to jen pes, ale přeci jen ho vídám 12 let den co den a je to součást smečky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 15 hodinami, header009 napsal:

Počkej ale, i kdyby tam bylo značení jakýkoliv, udělat takovouhle otočku, na to musíš bejt nesvéprávnej. 

Souhlasím s tím že je to tam takový blbější, ale tohle udělá jenom šílenec. 

Hele, pokud se pamatuju, protože KV jezdím, tak je tam pro "blbého" docela zmatek .... jako nechci toho řidiče obhajovat ale ......

a) směrem od Letiště je značení na výjezd na D6 (na KV) pěkně blbý, protože tam chybí značka řazení do pruhů, anebo alespoň rozdělení sjezdů na "A" a "B" .... takže lehce směr       KV přejedeš

b) na sjezdu dalším .... kam už prostě musíš je značka konec dálnice nebo silnice pro motorová (teď už nevím) a ta mohla toho člověka zmást a navíc ví, že měl sjet a jede na druhou stranu, tak to prostě ohnul do protisměru, protože si mylně myslí, že už není na dálnici, ale na klasika silnici, když dálnice skončila ...

Ano je to debil to ohnout takto do protisměru, podle mě mu vůbec nedošlo, že to je protisměr a že to je čtyřpruh, prostě klasika - rychlé blbé rozhodnutí a rychle udělané, takto je většina nehod.

Podle mě by ten konec dalnice - značka měla být až někde dole za připojovákem

před 14 hodinami, Honza9007 napsal:

Každý rok děláme ve firmě školení pro všechny řidiče, každý rok to vedou lidi z Autoškoly a každý rok se člověk dozví něco nového, to školení je záživné, protože se přednáší i diskutuje a diskutuje se konkrétně nad problematickými místy, díky Google Street View a Earth View .... 

Jinak, když v HK začne vyuka Policie a jejich cvičení v řízení křižovatky policistou ...... to je komedie od některých řidičů, podotýkám cca od 80% z nich

před 10 hodinami, Lancelot napsal:

Vypadá, že je ok, už zase žral a šel jsem se ním projít a bez problému, aji kadil normálně. Tak snad jen něco špatného sežral.

Ale věřím, že je to smutné, mi taky ráno nebylo do zpěvu, když jsem ho viděl. Sice je to jen pes, ale přeci jen ho vídám 12 let den co den a je to součást smečky.

držím pěsti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..