Přejít na obsah

bov(blow) ventil


Doporučené příspěvky

Zdarec kluci,

mam problem na moji oktuli uz dlouho a po procitani tady na foru jsem vymenil hadice odvetravani, protoze motor pod turbem skoro nejede a trochu i syčí a kdyz uz se sepne turbo tak to syčí jeste vic a nema to takovy vykon jaky by to melo mit :-( napadl me bov ventil, ze by profukoval porad a ne jen pri ubrani plynu jak by mel, tak jsem hledal na netu a nejak nevim na co jsou tyhle dva ventily :

1: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a145710g-vypinaci-ventil-deceleracni-1-8t-oe-8349.html

2: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a129101a-ventil-regulatoru-tlaku-oe-9342.html

 

Diky moc za rady ;-)

Octavia 2002 AUM

 

Odkaz ke komentáři

Tak při téhle rychlosti na 4ku mi to taky nepojede jak z praku :D Pokud bych dal na 4ku při 50 plnej, tak se to bude sotva sbírat z otáček, protože při téhle rychlosti mám cca 1400-1500 otáček. Ale nevím, jak to máš Ty, protože RS má delší převodovku. Ale to nebude souviset se syčením.

 

Dělá to i když stojíš po přidání plynu? Pokud ano, zkus někoho, ať Ti šlápne na plyn a ty v motoru poslouchej, odkud to půjde. Syčení bych spíš tipoval na nějakou hadici :)

 

Edit: Jaké všechny hadice odvětrání jsi měnil? Jen ty nahoře, nebo jsi šel i dolů?

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Tak jde o to, ze pod turbem to fakt nechce skoro jet, i felda 1.3mpi zrychluje lip z nizkejch otacek na vyssi kvalt :wacko: syci to jen pri pridani plynu, kdyz tlakuje turbo. hadice byly vymeneny dve, ale kde presne to netusim, ale mechanik mel sundanou hlavu, protoze mi odesel termostat a ja to upekl, tak vymenoval tesneni, krouzky, atd.. a hadice kontroloval vsecky prave... zkusim s kamosem odposlouchat odkud to jde, jestli to bude sycet i na neutral teda...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...