Přejít na obsah

koupě O III 1.4 TSI


Doporučené příspěvky

zdravím,uvažuji nad koupí O3 a to buď RS. nebo 1.4tsi. Vím že je to docela rozídíl :D,zatím se více přiklanim k 1.4tsi,roční najezd +-10tkm. Nejčastěji cesta 8km do práce a 8km z5. Nikde sem nenašel zda 2015 nebo 2016 1.4tsi 110kw mají to vypinání válcu. Píše se zda jen o supu ale to jsou příspěvky z roku 2014. Je tedy lepší 110kw nebo 103kw? Co říkate na 1.4tsi 103kw rok 2015 elegance plus za cca 450t? najezd 15000km. Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdar chtěl bych si pořídit OIII původně to měla být 1,2tsi 81kw, ale po menších úvahách a přesvědčování kolegů jsem se přiklonil 1,4tsi 103(110)kw. Chtěl bych se zeptat na co si dát pozor při koupi ojeté OIII? Na netu se mi podařilo najít tohle

https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/octavia/17280817?goFrom=list

Co na říkáte?

 

Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravím, jsem zde nový, a chtěl bych po Vás zkušených prosím radu. Jsem laik a octavii sem nikdy nevlastnil. Mám vyhlídlou O3 1.4 ale je to 12/2012 tudíž jeden z prvních kusů. Má nějaké neduhy oproti novějším ročníkům? Je v hezké výbavě (style plus, amundsen atd.) se slušným nájezdem (84tkm) a sám majitel působí jako fanda značky. Ale třeba už mi tam chybí usb a je tam nějaký media in konektor. Spáruju můj současný telefon? Ten amundsen nebude mít zastaralý sw atd.? Na co si dát pozor u prvních kusů, bylo tam něco, co už u novějších verzích vychytali? Děkuji za případné odpovědi. Cenovka je právě vyšší, a to 309 000.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdar, chci kupovat pro rodinku ojetý kombík do 330 000 Kč. Zvažuju O III 1.4 TSI nebo Mazdu 6 2.0 benzín. Mazdiček je málo, Octávek trochu víc, ale v porovnání s naftou stále málo. V žádném případě nechci auta nějak porovnávat. Nad O III uvažuju z praktického hlediska, nad Mazdou proto, že  jsem se zamiloval 🙂 a teď k věci...auto plánuju mít 10+ let. Co vybrat spíš? I proto mě láká stále víc ta "stará dobrá atmosféra" v Mazdě...ale aby mě pak taky nesežrala na servise 😄

Upraveno uživatelem Folda
Odkaz ke komentáři

Honzo to se rika o Fordu taky a na 12 let starym to mam zespodu zrzavy dost, ale na funkci rostlinare to nema vliv, proste to jen neni zespoda hezky 🙂 Folda to chce na dlouho, takze to muze byt solidni minus, ale taky bych nejakou tragedii necekal. Ale asi to pred koupi chce prohlidnout i zespoda, co ma to auto za sebou... vic nez octa.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...