Přejít na obsah

Odcizená škoda Octavia II , 2,0 TDI , Elegance


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny prosím o pomoc a sdílení kde můžete , v noci z 16 - 17.11.2014 nám bylo odcizeno z parkoviště před panelovým domem v ulici Jana Palacha 1103 v Mladé Boleslavi , vozidlo Škoda Octavia II poznávací značky 2SJ4764 , vin kod TMBGE61Z472107650 .

Octavka byla skoro v plné výbavě což se u této barvy moc nevidí, poznávací znamení táhlý škrábanec na kapotě a odlupující se barva v pravém horním rohu u čelního skla , auto je na 15 plechách nová zimní pneu matador Sibir Snow.
Veškeré informace prosím předejte bud Policii ČR , případně mě kontaktujte na emailu jiri.valek1@seznam.cz. Děkuji Jiří Válek.

 

 

post-29750-0-67169700-1416217177_thumb.jpg

post-29750-0-64462600-1416217188_thumb.jpg

post-29750-0-90252800-1416217201_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Známýmu lohli OI 4x4 přimo na parkovišti Škoda auto. Dělá pro škodovku v externí firmě a první den parkoval pře fabrikou.

 

Rolbař bohužel ne , nic jsem si tam nenechal dodělat , holt jsem byl naivní a spoléhal na kamerový systém Policie a to že si takhle přímo před panelákem na to někdo takto netroufne ( byla zde spousta dalších octávek II po celém parkovišti na méně nápadných místech bohužel si šly ale přímo pro mojí). Novou Octávku si ale už nechám více zabezpečit , i když jak mi bylo policajty rečeno moc efekt to mít nebude , protože když ji někdo bude chtít ukrást tak ji prostě ukradne a nic ho nezastaví.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

vždy je dobrý tam mít alespoň něco nestandartního, co je může zaskočit

 

U příští Octávky co si pořídím si určitě nestandartní zabezpečení nechám udělat , jinak v mém případě už Policie případ odložila ( zádná stopa ani po kamerách ani svědci) , ted už jen nepříjemné papírování s pojištovnou a po vyplacení pojistky ztráta cca 60 - 70 000 .

Odkaz ke komentáři

 

U příští Octávky co si pořídím si určitě nestandartní zabezpečení nechám udělat , jinak v mém případě už Policie případ odložila ( zádná stopa ani po kamerách ani svědci) , ted už jen nepříjemné papírování s pojištovnou a po vyplacení pojistky ztráta cca 60 - 70 000 .

 

Na kolik ti auto pojistovna ohodnotila a kolik vyplati, smim-li se zeptat?

Odkaz ke komentáři

 

Na kolik ti auto pojistovna ohodnotila a kolik vyplati, smim-li se zeptat?

Tak zatím pojišťovna auto neohodnotila , ale měl jsem sjednané pojistné na maximální výši 100 000 , auto jsem pořizoval před dvěma lety za 195 000 , takže počítám že proplatí plnou sjednanou výši , auto mělo v době krádeže najetou 207 000 , doufám že pojišťovna bude solidní a nebude se snažit hodnotu vozu dát na nižší částku protože octavky se v této výbavě stále pohybují okolo 160 - 170 000 Kč.

Odkaz ke komentáři

Mě osobně se to nestalo, ale jednak znám statistiku, a na svých OII jsem to vždycky měl, a na většině fabií taky. Kamaráda jsem přesvědčoval aby si to na O1 udělal, aspoň na 1. rok co to bude mít, za 4měs byla fuč. dal za ní 128tis + nějaká údržba čili cca 145tis a dostal 123tis, což je myslím solidní. Ale už je to cca 2 roky. Tak si koupil starou mazdu a jedí furt, a ani to skoro nezamyká. :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

dik, hned jsem o něco chytřejší. jen to není pro mně. auto mladší 6ti let jsem ještě nikdy nekoupil.

 

Zdravím všechny , tak pojistné řešení uzavřeno proplacením 100 000 , jak tu někdo uvedl měl jsem pojistku u Allianz , v době sjednávání pojistky jsem toto považoval za dostatečné vzhledem k pravděpodobnosti že bude auto odcizeno zrovna mě , nechtělo se mi připlácet další peníze navíc , i tak bylo pojistné na můj rozpočet celkem vysoké , bohužel ted jsem na toto doplatil ale je to lepší jak nic.

Nyní vybírám novou octávku a všem co toto čtou a vlastní nějakou vyšší výbavu doporučím jednak nestandartní zabezpečení a vyšší pojistnou částku protože zloději jsou všude a ukradnou vám auto před oknama a mezi kamerama ( od mého domu jinudy než přes kamery nešlo ject) , a policajti řeknou že nic na kamerách nenašly (rozmezí zaparkování a zjistěním krádeže 11 hodin ještě přes noc v době svátku) no udělejte si o práci policie obrázek sami.

Takže jediný spoleh je opravdu tyto dvě věci kterýma se již budu u příští octavky řídit.

Odkaz ke komentáři

jasne, a kamery byly celou dobu nasmerovane na tvoje auto

Tak jelikož jsem nějaký čas pracoval s bezpečnostníma kamerama tak vím jak fungují , na obou dvouch směřech jsou 180 stupnové kamery , takže nejsou směrovatalné, pokrývají celou oblast křižovatek , takže šlo jen o to projít pečlivě záznam.

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak jelikož jsem nějaký čas pracoval s bezpečnostníma kamerama tak vím jak fungují , na obou dvouch směřech jsou 180 stupnové kamery , takže nejsou směrovatalné, pokrývají celou oblast křižovatek , takže šlo jen o to projít pečlivě záznam.

 

 

 

 

kdybych si byl tak jistej, uz bych podaval stiznost na postup policie

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...