Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Adiscz

Vrzání podvozku

55 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdar chlape, to je přesně co to dělá mě. V servisu mi řekli,že je to brzdami,tak mi vyměnili zadní destičky i kotouče na jejich náklady.

Když sedíš v autě a točíš až nadoraz kolami sem a tam tak to vrže a začnou se kroutit až plechy u zadního kola. Po tomto upozornění v servisu mi bylo zděleno, že je to normální a dělají to všechna auta (OCTAVIE 3).Ukázal mi to na WRSu za 1 mega a vrzalo taky jako starý kolotoč! Manželka dostala novou služební Octavii 3 a dělá to taky!Já mám najeto 37000 a už vím, že to je poslední škodovka v baráku a teď si vybírám jiné auto za které ji vyměním.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to brzdami nebude. Když málo zatáhnu ručku, tak je pravda, že se při otáčení volantem zezadu ozývají vrzavé zvuky, které jsou slyšitelné i zvenku. Dělá to asi každá Octávka. Megoš to nedělal - měl vzadu bubny :-) U mě je to slyšitelné jen v kabině, venku nic neslyším... na brzdách nohu nedržím a ručku zataženou nemám... A nesedí mi do toho ta manželka :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim lidi prosim o radu. Po vymene podvozku na me O3 RS TDI za sportovni eibach pro street s vrze predni naprava. Deje se to v nizkych rychlostech a prejeti nerovnosti. Stejne tak nataceni napravy na miste. Vzdy v urcitem bode jakoby nekde neco prezkocilo. Bylo mi maximalne receno ze mam vymenit horni ulozeni za tvrdsi ( sportovni) a problem prestane. Nechci vyhazovat x tisic. Pokud mate nekdo zkusenost prosim o koment. Moc dekuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..