Přejít na obsah

Stěrače z O2


Doporučené příspěvky

Aha , moc diky za info. Muzete mi to jeste trosku popsat, jak to narovnani udelat? zvladne se to doma? Jak to myslite odklopit se zavrenou kapotou? treba rano kdyz jsou primrzle tak je ani nejdou nadzvednou - jako zkusit jestli jsou nebo nejsou primrzle.

 

ritchie - jako ze jsi vzal O1 raminko zarizl a navaril z O2 uchyceni?

 

Rozmery list ze jsou jine nevadi?

 

Dekuju!

Odkaz ke komentáři

Zdravím, jak už bylo napsáno, fungují a vypadají rozhodně líp než ty původní.

S polujezdcův stěrač přihneš jednoduše třeba ve svěráku. Když odklopím stěrač v dolní poloze, opře se o hranu kapoty. Ale pořád to stačí na to, abych mohl oškrábat nebo umýt okno.Případně ho nenechám dojet až dolu a pak jde odklopit úplně.

Odkaz ke komentáři

ritchie - jako ze jsi vzal O1 raminko zarizl a navaril z O2 uchyceni?

 

 

 

Dekuju!

jako ze jsi vzal O1 raminko zarizl a navaril z O2 uchyceni?-

 

Z O2 jsem sundal lištu s uchycením-rozevřít kovové packy a stáhnout stěrač.
Přiložit O2 stěrač k O1 ramínku na voze,určit délku,zarkeslit fixou ramínko,říznout ramínko.

Nasunout stěrač na ramínko na doraz,zavřít nebo zatahnout ,zalisovat pořádně packy k ramínku ve svěráku.

Zmačknuté opravit černou barvou.

Místo sejmutí na fotce O.K?

post-273-0-36603700-1422031649_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ritchie
Odkaz ke komentáři

Ale takhle to ma i O2 ne? ze nejde odklopit dneska jsem se na to dival u svagra. Jak se tam meni listy? to se musi zvednout kapota? Pasuji na ty raminka i listy na O3? nebo to ma zase jinak ...

 

 

zastrcit klicek, otocit na zapalovani, vratit do polohy 0, pote pohnout pravou packou dolu a sterace se daji do vertikalni/servisni polohy a muze se menit ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

lepší foto jsem nenašel, zkusím dneska po práci ti to vyfotit

míval jsem stejný problém jako ty, nový stírací lišty, stíralo to dva týdny a pak to vynechávalo, takže fuck off a šly tam z dvojky komplet ramínka a lišty, které jsem měl zadarmo z vrakáče :jelen:

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=143321

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

pridavam sa za Heyner . Tiez ich mam. Sice len 3 mesiace,ale zatial super. tiez su to hybridy. A ako vravi kolega, maju gumicky navyse.

 

Mal som bosh aerotwin, potom aj klasicke bosh ramienkove a nebol som s nimi spokojny. Dost po kratkom case zacali oboje zle zotierat na niektorych miestach a robili smuhy.

Teraz som skusil tie hybridy a zatial som spokojny, uvidime, kolko vydrzia. Tie bosh mi zacali robit smuhy po pol roku cca.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Poradte mi ake stierace kupit...

Mal som original ked som kupil auto a boli dobre (len uz starsie).

Kupil som BOSCH aerotwin, na aute boli 4 mesiace (a to sa nepouzivali), uz su na vyhodenie, proste smejd.

Daju sa kupit samotne gumicky do originalov?

Ak ano kde?

 

Tak som nakoniec kupil originaly...

Dufam, ze polroka aspon vydrzia.

BOSCH strasny smejd.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...