Přejít na obsah

Couvací kamera - dodělání


Doporučené příspěvky

Umí mi někdo poradit ? Mám dodělanou park. kameru na Octavia 3 r.v. 7/2015, modelový rok 2016, jednotka amundsen MIB2. Při zařazení zpátečky mám stále zobrazené postranní lišty, které ani po rozjezdu nezmizí. Levá jde ručně částečně schovat, ale i tak zůstávají na obou stranách, což značně zmenšuje obraz na displeji. Ani přehrání softwaru ve Škodovce na nejnovější verzi 252 nepomohlo, stále je to stejné, viz foto. Děkuji.

post-59979-0-94633500-1511087845_thumb.jpg

post-59979-0-96724600-1511087915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Výmena displeja tiež nepomôže, pretože rozlíšenie je stále rovnaké a čiary po stranách sa budú zobrazovať stále.

Nemôže byť problém v tej čínskej kamere? Podľa vodiacich čiar to vyzerá na Čínu :ph34r:

Dorábal som viacero kamier, vždy originály a aj v autách, ktoré mali pôvodne MIB1 a spravil sa upgrade na MIB2 a so skrývaním týchto info po stranách problém nebol...

Odkaz ke komentáři

Ano, kamera je Čína, ale nemyslím si, že by měl být problém v kameře. Podle mě je to záležitost softwaru v Amundsenu. Jak vidím, tak řešení zatím asi neexistuje a nezbude nic jiného, než si na to zvyknout, ale i tak děkuji. Kdyby ale snad někdo přišel na to, jak to odstranit, budu rád.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Jakou koupit na aliexpresu na ocitava 3 rv2013? na víku mám rozměr madla 92x35, prosím jen zkušenosti, nikoliv search na ali, tam se dají s tímto rozměrem najít jak s jednou tak bez, dva různě rozměry konektorů na zadní straně kamery, dle některých komentářů potřeba dokoupit převodník na RGB a podobně... Máte někdo zkušenosti s instalací na mé rádio (předchozí post) a tento rozměr madla na pátých dveřích?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mám OCTAVIA 3 sedan Ambition 4.Q.2019 (5E/AADFFAX0) s bluetooth, prosím o info, zda je možno dodělat couvací kamera - Informace o systému: 

Číslo zařízení: 565035840, Hardware: H41, Software: 0478, Codec médií: 4101.0.0.0

A pokud ano, potom zda toto nědo dělá v Bratislavě (popřípadě Malacky) a také na kolik by mne couvací kamera vyšla.

Díky...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
On 6/24/2016 at 5:23 PM, MaroCZ said:

jo na tu pujde ...

On 2/19/2017 at 8:59 PM, MaroCZ said:

delal jsem to u sebe, byl to docela porod, pokud mas liftback, jeste to celkem nejak jde ... namontovat to jde, to problem neni, horsi je to vse natahnout 😄

Ahoj, půjde mi kamera na octavia 3 2014, mám amundsena s navigací i hlasové ovládání, číslo jednotky je 5E0035874A, software 0435,chtěl bych nějakou kameru z ali. Díky za odpověď 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím pánové , našel by se někdo kdo by rozjel kameru na Octavia 2 FL, rádio RCD 360, kamera je namontována do madla kufru, dráty jsou vyvedení až pod sedadlo řidiče, ale nevyznám se v zapojeni

Samozřejmé za příplatek  :-) Boskovice, Blansko, Prostějov 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím, mám takový malý dotaz, nainstaloval jsem čínskou kameru na octu 3 FL, ale mám problém s připojením +12V od couvaci žárovky, jelikož ke kameře mi od tud jde pouze 3,5V. Jak tento problém vyřešit? Pokud ji nápojim přímo na baterku tak vše funguje, bohužel napětí od žárovky je příliš nízké (při měření žárovky na ni teče 12V)

Případně pokud bych ji napojil na stále plus, jak moc bude vybijet baterii?

Dekuji za jakékoliv rady. 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...