Přejít na obsah

Aktualizace navigace Amundsen


Guest MM66

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, podle toho co tady píšete, je potřeba mít originální SD kartu přímo od Škodovky nebo lze stáhnout aktualizace do pc, vložit na NEoriginální SD kartu popřípadě na flashku? Někteří jste psali, že to musí být na originální SD kartě, že je nějak upravená a někteří píšete, že je to jedno, tak jak to teda vlastně je? :D Děkuji za odpověď 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, potřeboval bych se v něčem utvrdit. mám kartu originál. na webu škodovky stáhnu do PC aktualizaci poté ji nakopíruji na kartu. Je potřeba kartu smazat? Předpokládám, že ano. A je možné si uďelat zálohu a pokud by nová aktualizace nefungovala vše vrátit do původního stavu?

díky

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, RJ6 napsal:

Ahoj, potřeboval bych se v něčem utvrdit. mám kartu originál. na webu škodovky stáhnu do PC aktualizaci poté ji nakopíruji na kartu. Je potřeba kartu smazat? Předpokládám, že ano. A je možné si uďelat zálohu a pokud by nová aktualizace nefungovala vše vrátit do původního stavu?

díky

Ano smazat a zálohu si udělej 100% a vrátit to jde žádnej strach

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V 2. 11. 2017 at 8:36, coni5 napsal:

V nastavení mám podle mě vše jak má být. Já to auto koupil před týdnem a už ta navigace byla potichu. Byla tam verze map 2013/14 Original nahrané . Tak jsem tam nahrál 2016/17 z oficial. stranek škoda. V nastavení jsem dal hlasove navigování na MAX . Bylo nastavené na 50% hlasitosti. Jak poznám že je stažené na SD kartě i hlasové navigování, stahuje se to komplet nebo zvlášt ?Děkuji za odpověd budu zkoumat dál.

Také mám stejný problém. Při navigování není slyšet hlas. Nevíte někdo čím to je?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Dobrý večer,

Může mi prosím někdo poradit? Stáhla jsem si na webu škodovky aktualizaci dle VIN auta. Na SD kartu se soubor nahrál. V autě mi systém ukazuje verze EVE 2020/21. Když však zadám aktualici softwaru, napíše mi to: Chyba: data nedostupná. Vložte zdroj s daty pro aktualizaci softwaru nebo zkontrolujte zdroj. Díky za pomoc.

IMG_20201007_192620.jpg

IMG_20201007_192556.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Právě jsem jednoduše a úspěšně aktualizoval mapy na Amundsenu v Octavii 3 r.v. 2019. Stáhnuté mapy (ECE A1 2020/2021) se rozbalily, a pak se samotná složka "maps" nakopírovala na originální 32GB Škoda kartu. Složka "maps" co na kartě byla se jen smazala.

Upraveno uživatelem pepino34
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím, mám Octavia III, r.v. 2015 a navigaci Amundsen. Doposud jsem běžně aktualizoval mapové zdroje cca 3x do roka z oficiálních stánek Škoda Auto (update portal). Od loňského roku mi po zadání VIN nabízí pořád stejnou verzi map (ECE 2020/2021), která je platná od KT 25.2020 a žádná novější verze se mi nenabídne. Znamená to, že už skončila oficiální podpora/aktualizace těchto map pro Amundsen? Dají se novější mapové zdroje sehnat někde jinde? Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Dobry den vsem,

mam v aute system Amundsen s navigaci, bohuzel uz pro muj model nejsou dalsi aktualizace map. Octavky vyrobene v roce 2015 se stejnym systemem (Amundsen) aktualizace maji. Nevite nekdo jestli se to da nejak obejit, aby aktualizace fungovala i na mem aute? Jestli je to vazane na VIN, tak mam nejspis smulu, ale pokud by stacilo pouze aktualizovat firmware Amundsenu, tak by to bylo na zvazeni. Diky predem za kazdou informaci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...