Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

3 750 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Mě potěšilo nové služební auto, že už to není Hyundai.

Návrat ke koncernu, konkrétně FIII 1.0 TSI 70kW, můžu přímo srovnávat s 1.2 TSI 66 kW v Polu.

Jízdně přijemnější mi zatím po 150km s třívalcem a 15 tis. s 1.2 přijde 4 válec.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

@Mezonek je to krizenec Border kolie a Australskeho ovcaka, takze energie bude mit za rozdavani, pozitivum je ze se po dvou dnes naucil zaknucet si kdyz chce kadit nebo curat, takze to nepousti doma :) pritelkyne s nim uz dokonce byla behat v luzankach :D na 8 tydenniho uz je dost cily :))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo tak to me taky nebavi. Navic jsem se renovace laku na cernym aute bal. Je to preci jen 9 let stary auto, ktery obcas zavitalo do mycky. Takze jsem to sveril profesionalum

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
14 hours ago, Hanzl said:

@Mezonek je to krizenec Border kolie a Australskeho ovcaka, takze energie bude mit za rozdavani, pozitivum je ze se po dvou dnes naucil zaknucet si kdyz chce kadit nebo curat, takze to nepousti doma :) pritelkyne s nim uz dokonce byla behat v luzankach :D na 8 tydenniho uz je dost cily :))

To je hodne nebezpecna kombinace - bude chytry jak opice a s energii jak kralicek duracell. Nudit se nebudete :-) Jak by mel byt velky az bude velky? Odhaduju na spodni urovni u Australaka - cca 25kg a pod 50cm v kohoutku... no, do kombika idealni velikost tak, at se vejde vedle kocarku ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

velikost jsi odhadl tak nejak jak to rikala chovatelka, kolem tech 25kg. S kocarkem me jeste nestras prosimte :D :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, jirka3 napsal:

Tak já dřu jako mezek a auto si jezdí na wellness :-))).

Ale mám z toho radost. Bude vypadat k světu:-)

passat.jpg

Už jsem chtěl napsat, jestli nemáš dost na stavbbě, ale pak čtu, že to né ty :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to já se do toho předminulej víkend pustil sám......... tak nějak sem to nějaký 2-3 roky odkládal, před zimou jsem nechal na octě přelakovat detaily (lehce odřenej nárazník, odlouplej lak na prahu) a na jaře sem chtěl k někomu dát na rozleštění, už to po 10ti letech chtělo, sice nebyla ani jednou v myčce, ale i tak, prostě provoz........... no a bylo mi líto za to dávat někomu min bůra a navíc by to musel být fakt nadšenec a detailista no a při brouzdání na detailingforu jsem našel na prodej leštičku, kterou shodou okolností prodával místní člen header...........

takže sem koupil a za měsíc sem si našel volnej víkend a strávil 20 hodin jen na laku........ bylo to první opravdové leštění - dvoustupňový, předtím proběhl clay a byla to fakt dřina, ale auto z venku opravdu jako nové, fakt to prokouklo......... no a ted potřebuju další víkend na interier:-)

IMG_3719.jpg

IMG_3718.jpg

IMG_3714.jpg

IMG_3713.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no já doufím že jí dlouho zase nepoužiju :-) byl sem fakt zničenej, bolel mě celej člověk, je to fyzicky náročný, furt ohlej, nezvyklý polohy...... 

nakoupil sem ještě clay, lubrikant, nějaký další přípravky, nějaký kotouče, aby mi neodešly v půlce auta, a zase skoro trojka v prd.... :blink:

pasty od chemiků nic moc, zanášely mi kotouče,menzerna v pohodě, leštička makala suprově:palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže toho min. bura jsi do toho dal tak nebo tak a ještě jsi se nadrel a vikend stravil v garáži. :biggrin::biggrin:. Ale máš to krásný. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 12 hodinami, jar_da napsal:

Takže toho min. bura jsi do toho dal tak nebo tak a ještě jsi se nadrel a vikend stravil v garáži. :biggrin::biggrin:. Ale máš to krásný. 

:-) dal noo, ale ten pocit že jsem si to udělal sám :-)) a nářadí je doma a kosmetika bude ještě na dlouho :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..