Přejít na obsah

TEST: Octavia 3 Scout - 1. a 2.díl


Doporučené příspěvky

Od našeho testu Nového Scouta už je to nějaký týden, ale konečně se nám podařilo dát vše dohromady a tak vám přinášíme naše dojmy a lehké porovnání s druhou generací.
jezdci_resized150x110fit.jpg

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/test-octavia-3-scout-1dil-813.html

 

intro2dil_resized200x200.jpg

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/test-octavia-3-scout-2dil-814.html

 

 

Druhý díl našeho testu naleznete ZDE:

 

 

Odkaz ke komentáři

Zatím fajn recenze. Sice je tam pár překlepů a chybějících písmenek, ale chápu, že času na přečtení si to po sobě není nikdy dost :D Každopádně se mi líbí, že to není jen opěvování a snaha zavděčit se škodovce za každou cenu, ale spíš zaměření se na chybičky a nedostatky. Za to palec nahoru :palec::palec::palec: Už se těším na další díly ;)

Odkaz ke komentáři

hezký, jen malá poznámka k těm předním parkovacím senzorům .... v zimě to budeš proklínat a vypneš to, bude to v klasické situaci, kdy pojedeš do kavárny "u Ol@fa" ve sněžení a na předku se ti udělá krusta, sice dobrý, že nebude vidět značka, ale na prvních červených světlech v hlavním městě Asie se ozve pískot, ikdyž budeš první na světlech ...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Vitto, ja mel moznost mit pujceneho take Scouta OIII a jizdni vlastnosti jsou tragicke, auto je tvrde, nepohodlne a skace jak nadmuta koza. Mel jsem na nem 18tky kola, tak to muze byt dano tim, ale za mne, kdyz pripoctu ten hnusnej zadni stribrnej plast, je to jednoznacne palec dolu. Potom jsem vyskouzel Golf Alltrack a je to jinde, ale osobne bych si za ty plasty nepriplatil a koupil Golf ve 4 motionu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...