Přejít na obsah

Tašky / Organizéry v octávce


baxik

Doporučené příspěvky

Dve site do kufru a bocni kapsa. Vyborna vec...:-)

 

Které sítě konkrétně? Je jich na výber vícero.

 

 

Já mám v kufru po stranách takové ty zavíratelné "kapsy", ale třebas jen v jedné z nich je uchycovací pásek, síťka by se šikla, ale nevím zda se dá kombinovat s tím víkem (v podstatě tohle http://www.e-auto.cz/upload/image/Autonovinky/testy2011/S-Octavia-C-4x4-TDI-DSG-7-11/kufr_Oct4x4TDI.JPG).

 

Kterou boční kapsu máš na mysli? Nemáš nějakou fotečku?

Odkaz ke komentáři

Kterou boční kapsu máš na mysli? Nemáš nějakou fotečku?

Ma na mysli toto: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/koberecky-vany-kufru-site/ostatni-doplnky-do-kufru/skoda-octavia-05-okladaci-kapsa-do-kufru-original-id:5332.eshop , ale ked mas tie zatvaratelne bocnice, tak ti to netreba :)

Tiez ju mam s kombinaciou s velkou sietkou na dno kufru, ako na obrazku.

Inak ked tu je taketo vlakno tak sa spytam, ci sa da kupit ta bocna sietka, ktora je na pravej strane v kufri...ako na predch. obrazku na pravej strane.

Odkaz ke komentáři

Ma na mysli toto: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/koberecky-vany-kufru-site/ostatni-doplnky-do-kufru/skoda-octavia-05-okladaci-kapsa-do-kufru-original-id:5332.eshop , ale ked mas tie zatvaratelne bocnice, tak ti to netreba :)

Tiez ju mam s kombinaciou s velkou sietkou na dno kufru, ako na obrazku.

Inak ked tu je taketo vlakno tak sa spytam, ci sa da kupit ta bocna sietka, ktora je na pravej strane v kufri...ako na predch. obrazku na pravej strane.

Separatne jako dil neexistuje... Musi se koupit cely ten calouneny bok kufru. Take jsem to resil, jelikoz ji mam uz nekolik let vyvracenou a veskere pokusy a opravu selhaly... :)

Me by zajimalo cislo te site u vika kufru (kapsa). Poradite nekdo? Da se koupit samostatne? ;)

Upraveno uživatelem SirMike
Odkaz ke komentáři

posli nejakej obrazek toho co myslis, hrabal jsem se v Etce asi 2 hodiny, abych to nasel jako samostatnej dil :D

 

Potřeboval bych tu síť jak je v ní na obrázku deštník, pro OII Lift. :)

Jinak vyobrazená podlahová síť lze kombinovat i s dvojitou podlahou. Sice to chce trochu síly pro prvotní instalaci, ale síť se následně přizpůsobí a vypadá to dobře. Jak budu u auta a vzpomenu si, udělám foto. ;)

post-1472-0-11688300-1427183253_thumb.jpg

Upraveno uživatelem SirMike
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...