Přejít na obsah

pujde pneu 255/30 R19?


Doporučené příspěvky

No nevim, jak to maji skvele vymyslene, ale dela mi to u fabrickych kol 7x17 ET51, takze jestli tomuhle rikas dobre vymyslene, tak ja si myslim presny opak, kola jsou zarazena do bletniku, ze to vypada opravdu otresne. K tem AEZ diskum, coz jsou 8x19 ET38 jsem dostal typovy list, na kterem je uvedeno, ze se mohou legalne pozivat na tomto aute s sirkou pneu 225, 235 a 245. Zvolil jsem 235 a kola vypadaji dobre, neni na tom guma natazena a neleze hrana rafku ven z kola, to se mi ubec nelibi, kdyz se takhle natahuji uzsi gumy na sirsi rafek, ale ani guma netvori takovy ten balón, proste optimalne zvelene parametry, alespon dle meho vkusu ;).

U tech extreme kol muzes dat balon jaky chces, protoze bez podlozek budou zapadle skoro stejne hnusne, jak ty moje 17ky.

Dnes jsem potkal RSo, takovou tu sedou mysku a tomu dokonce lezly kola nejaky ten mm pres blatnik ven.

Takze pochybuji, ze to maji nejak skvele vymyslene, davaji to tak kvuli tomu, aby vsechno cakalo jen do podbehu a ne na celou kastli a auta za tebou, tot muj nazor....

Odkaz ke komentáři

Vsak pre mna tam naloz co chces,len to tu neprezentuj ako pozehnane a legalne.Precitaj si,co to je tyre cluster a na co vsetko ma vplyv a suvis.Nechapem totiz,naco ti je typovy list,ktorym ti fabrika uvedeny rozmer pneu a diskov nikdy neschvali.Alebo ako inak chces tieto rozmery do TP dostat?

A neverim,ze to skrta u fabricky kolies a predpisanych pneu.To si potom asi prvy na planete.Ze su utopne,to vidim a viem,ale ja uz to neriesim.

Paci sa mi tvoja veta....dle meho vkusu.Si sa normalne pasoval na konstruktera.Proste si rozhodol svoje parametre diskov,pneu a podloziek.By Ta mali zamestnat v Boleslavi,nemyslis? :palec:

Odkaz ke komentáři

:D

No podivej, zaprve jsem nepsal, ze to skrta, ale ze si obcas pipnou cidla, kdyz jedu z kopce a vytocim vic kola. A zadruhe jsem dostal typovy list, coz znamena, ze tento rozmer je pro toto auto homologovany, tudiz schvaleny. Typovy list si necham potvrdit na technicke a na dopravce mne to proste musi zapsat Do TP, proto ta veta, ze budu jezdit legalne, protoze jsou proste tyhle kola schvaleny pro octavii RS 2.0TSI 162kW(pisu to proto, ze mi prodejce rikal, ze jsou schvaleny pro 162kW verzi, ale pro 169kW uz ne).

A nechapu proc na konstruktera, kdyz jsem napsal dle meho vkusu, neboli jinym vyznamem, ze se to mne libi takhle nejvic. Nechapu tedy tvoji narazku, protoze prece nebudu delat neco, co se libi nekomu jinemu a mne ne.

 

Jinak receno, presne tyhle kola, o kterych tady pisu jsou odzkousene a legalni, tak nevim, proc bych neprezentoval.

A 19ky kola jsem kupoval, aby se mi to libilo, ne jen kvuli tomu, aby byly vetsi a min komfortu, proto volim to, co se mi libi a jeste k tomu schvaleny. Proto taky nechapu, proc kritizujes v sekci o zastrcenych kolech, kdyz ty jsi s tim spokojeny, coz respektuji, kazdemu se libi neco jineho, ale netvrd tady, ze kdyz zmenim ET, aby to vypadalo lip, tak se zbori svet, protoze koumaci z Boleslavy maji dobre vymyslene, proc tam davaji takove kola, ktere jsou navic vzhledove o nicem. Nekdo se me tu ptal, jak jsem to nakonec vyresil, tak odpovidam pravdu. A jestli se stane nehoda, nebo mne budou resit policajti, nebo budu jezdit na technickou, tak proste NEMUZU mit problem, protoze znovu...kola jsou pro tohle auto SCHVALENE, nevucucal jsem si parametry disku ani pneu z prstu ;)

 

Jinak pro informaci, dle papiru je schvaleny i rozmer 245/30 R19. Sirku 225 tam davaji jen proto, ze delaji disky o sirce max 7,5" ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravim. Mohu jse zeptat Vassa-RS jak to dopadlo stema kola. Resim podobnej problem u sve RS. Kola jsou moc zastrcene na pohled. Jedna jse o kolo co dodava skoda k vozu RS. dekuji za odpoved a vic za nejake foto

 

Vsak pre mna tam naloz co chces,len to tu neprezentuj ako pozehnane a legalne.Precitaj si,co to je tyre cluster a na co vsetko ma vplyv a suvis.Nechapem totiz,naco ti je typovy list,ktorym ti fabrika uvedeny rozmer pneu a diskov nikdy neschvali.Alebo ako inak chces tieto rozmery do TP dostat?

A neverim,ze to skrta u fabricky kolies a predpisanych pneu.To si potom asi prvy na planete.Ze su utopne,to vidim a viem,ale ja uz to neriesim.

Paci sa mi tvoja veta....dle meho vkusu.Si sa normalne pasoval na konstruktera.Proste si rozhodol svoje parametre diskov,pneu a podloziek.By Ta mali zamestnat v Boleslavi,nemyslis? :palec:

Takze panove, koho to jeste zajima, uz mam ty vyse zminovana kola 235/35ZR19 8x19 ET38 asi mesic na aute a je to celkem v pohode. Trochu tvrdsi to je, ale zadny extrem, proti memu predeslemu golfu s H&R podvozkem se to neda srovnat, to byl hrozny kostitras, tohle je unosne. Cekal jsem to dle jinych nazoru zde na foru mnohem mnohem horsi, takze mile prekvapeni. Kdo vaha, doporucuji, vypada to skvele po vsech strankach, udelalo to z neho uplne jine auto a navic se v nem da i jezdit :).

Jsem teda zvykly od toho nizkeho golfa, vyhybat se kazde dire a kanalu, delam to nejak automaticky s kazdym autem co ridim, ale je to proste v pohode. Snad jen jediná negativa, ze se trosicku zvysila spotreba a pri parkovani si musim davat sakra pozor na obrubniky, jinak nic.

 

A jak jsem rikal, typovy list jsem nechal potvrdit STK a na dopravce dopsal, takze tohle taky no problemo. Takze ted uz by me, dle patrika, meli v te boleslavi zamestnat :D

 

A jeste teda slibene foto...post-44337-0-29923400-1462483251_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...