Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim,

pred tyzdnom som kupit Scout 2008, 2.0, BMM a prvu nadz som vyjazdil za 688km co mi dalo 7.46 l/100km. Co ma dost zarazilo kedze som siel 50/50 dialnica/mesto. Dnes som siel 230km po dialnici tempomat na 130km/h, (3 ludia, 225/55/17 na 2.2kPa) - PP mi ukazoval 7.6l a obd 7.5l. Co su dost zle hodnoty pokial citam ake spotreby tu mate vy...

Zaroven ma zarazilo ze ked bol na dialnici asi 1km zjazd z kopca vyradil som, ale auto evidentne stracalo rychlost. Co to moze indikovat?

Odkaz ke komentáři

Zdravim,

pred tyzdnom som kupit Scout 2008, 2.0, BMM a prvu nadz som vyjazdil za 688km co mi dalo 7.46 l/100km. Co ma dost zarazilo kedze som siel 50/50 dialnica/mesto. Dnes som siel 230km po dialnici tempomat na 130km/h, (3 ludia, 225/55/17 na 2.2kPa) - PP mi ukazoval 7.6l a obd 7.5l. Co su dost zle hodnoty pokial citam ake spotreby tu mate vy...

Zaroven ma zarazilo ze ked bol na dialnici asi 1km zjazd z kopca vyradil som, ale auto evidentne stracalo rychlost. Co to moze indikovat?

 

Standardni spotreba pokud nejsi jeste s motorem secviceny. Na tom sjezdu to muzou byt brzdy, geometrie..

 

za 10l jsem s tim nejezdil ani po meste kdyz jsem to honil..

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

A co moze byt s tymi brzdami? Oni by mali byt relativne nove menenne pred 18t KM (vsetky 4). Kazdopadne musim ist na Geo aj zavazia na diskoch su poodlupovane. Ale moze to byt az tolko ? Na nejakej nemeckej stranke (sprintmonitor) maju ludia s rovnakym scout-om avg. 6,6 :pest:

BTW pokial viem tento BMM nema PDF..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všichni mám takovej menší problém se spotřebou mam Octavia 2 2.0TDi bez DPF a dneska jsem si všiml na maxidotu při aktualní spotřebě že když vyřadim nebo stojím na místě a mám jak vyřazeno tak můžu mít i zařazeno tak mi dřív maxidot ukazoval aktualní spotřebu tak 0,5 litru což je normalní ale teť mi tam skáčou nesmyslný hodnoty jako napříkad 4.2 litru a tak porobně přitom auto stojí namístě a je vyřazeno a otáčky jsou v kildu v normálu 800. Bojím se toho jaký to může mýt vliv na spotřebu když jedu poraďte prosím díky.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...