Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak to jsme na tom asi stejně. Tu cestu bych jel zhruba jako ty. Jinak občas jedu dálku, ve městě to taky nehonim. Teď mám na PP dlouhodobou 5,6 a mám klasický kola 195/65/15, ale zimáky. Klimu pouštím jen v nutných případech, protože mi smrdí ;)

klimu mam z 90% na AUTO- celorocne

Odkaz ke komentáři
Já vím, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Stějně bych jí asi potřeboval doplnit, tak to vezmu při jednom.

Já u nás jezdím k jedný firmě. Mají mašinu, tu připojí do okruhu, ona vysaje chladivo, zváží ho, odsaje olej, zjistí kolik ho tam bylo. Pak otestuje okruh podtlakem a přetlakem a pokud je vše OK, napustí novej olej v předepsaným množství pro daný typ auta a chladivo taktéž. Potom mi vytáhnou kabinovej filtr a k díře dají konev s desifekcí, vypadá jak rychlovarka, zapnou ventilátor, zavřou auto a nechají to cirkulovat soustavou. Celý to trvá tak hoďku a půl a nestalo se mi, že by smrděla klima. Krom toho, když už klima smrdí, tak proto, že máš na výparníku humáč plnej bakterií a jinejch sráčů a všechno to dejcháš.

Odkaz ke komentáři

S tím výparníkem to bude ono. Když zapnu větrák bez klimy, tak to smrdí trošku, ale když zapnu k větráku i klimu, tak to smrdí daleko víc. To musí bejt humus. Můj švára si to čistil sám, koupil na to nějakej sprej a podle návodu ho nastříkal hadičkou do všech čtyřech větracích mřížek palubky a bylo to taky v pohodě. Něco s tím ale udělám, dejchat to, to se mi fakt nechce :huh:

Odkaz ke komentáři

Zdravim všechny, zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti jak je to se spotřebou manuálu vs automat u 2.0 tdi při normálním ježdění. Piště prosím vaše postřehy, děkuju

Odkaz ke komentáři
S tím výparníkem to bude ono. Když zapnu větrák bez klimy, tak to smrdí trošku, ale když zapnu k větráku i klimu, tak to smrdí daleko víc. To musí bejt humus. Můj švára si to čistil sám, koupil na to nějakej sprej a podle návodu ho nastříkal hadičkou do všech čtyřech větracích mřížek palubky a bylo to taky v pohodě. Něco s tím ale udělám, dejchat to, to se mi fakt nechce :)

mřížkama se nedostaneš k výparníku, to musíš od kabinového filtru. A je lepší to nechat vyčistit profíky a pak to třeba po půl roce vystříkat tím co koupíš, jako prvenci.

 

Zdravim všechny, zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti jak je to se spotřebou manuálu vs automat u 2.0 tdi při normálním ježdění. Piště prosím vaše postřehy, děkuju

Bude o trochu vyšší než u manuálu...si myslím.

Odkaz ke komentáři
mřížkama se nedostaneš k výparníku, to musíš od kabinového filtru. A je lepší to nechat vyčistit profíky a pak to třeba po půl roce vystříkat tím co koupíš, jako prvenci.

 

Tak to udělám od kabinovýho filtru, sice ještě nevim, kudy se do něj leze, ale v DP to vyčtu né? Nedělám si iluze, že to v servisu čistí nějak jinak, než že nastříkají koupenou desinfekci na klimu od kabinovýho fitru, aby si to větrací potrubí nasálo.

Odkaz ke komentáři

Už jsem ho vyndal, zatím ze zvědavosti. Co tam bylo za humus si asi umíš představit. Od listí a prachu přes chmíří, nějaký semínka či co atd. Na hrubo sem to vyklepal, alesamozřejmě mi nejvíc vypadalo na kobereček při vyndavání ;) . Takže to vysavač jistí. Ale asi nesmrdí tenhle bordel ve filtru, bude ten výparník viď? Ten je od fitru vlevo, víc ke středu palubky při pohledu dopředu?

PS: aby nás admin nevykop za to, že řešíme klimu ve spotřebě.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar lidi,

tak moj najnovsi poznatok... Dlhsiu dobu som neveril palubnemu, ze mi ukazuje prilis nizke hodnoty spotreby, a podla niektorych odpovedi tu som mu veril tak s rezervou 0,5-0,8 l/100km... Zacal som si spotrebu vsimat nejak vaznejsie, porovnavat s blockami od tankovania (plna-plna), a ten palubak zas az tak nekeca... Nehovorim, ze je presny na 0,01 l/100km, ale je vcelku ok. Niekedy uplne (na 0,0 - stalo sa mi teraz), niekedy s odchylkou, ale najviac tak 0,2l/100km. Prave poslednych niekolko tankovani som si na to daval pozor, a je to tak. Dlhodobu mi ukazovalo tak 5,1 (skutocnost 5,2-5,3), na denne spotreby moc nepozeram, aj ked to potesi, ked po 100km pridem domov a pozriem na ppc, kde svieti 4,3 :)

Vcera opat po prejdeni viac nez 1000km som dotankoval do plnej. Nie som klobukovy jazdec, ani zenska, sem-tam aj predbehnem, nepodtacam, nepretacam, ale spotreba ma fakt prekvapila. PPC aj listok z tankovania ukazal peknych 4,7 l/100km. Z toho asi desatina po dialnici, zvysok trasy po 100-200km (nie iba po meste). Klimu pustam, ked je vonku tak 27 a viac, aj to len mimo mesta (v meste otvorim okna - nerad by som prechladol :) ).

Ten motor je z hladiska spotreby celkom ok, len si nan treba zvyknut a naucit sa s nim jazdit, zzit sa s nim. Jasne, ze sa s nim da chodit aj na 7/100, ale to je tak pri dlhodobej jazde po dialnici stoosemdesiatkou, popr. pretekarsky styl jazdy (plyn-brzda-plyn) v beznej premavke. Aj mne to trvalo isty cas, nez som klesol zo 6 na dlhodobych 5. Som s nim vsak spokojny. Ked ho jemne hladim, tak mi mnauka za lacno a ked toho tigra potiahnem za fuzy a rozcertim, tak zo seba vie dat vela :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Mam OII 2.0 TDI 103kW nevim přesně jestli jsem ve správne kategorii, protože tu jsou na výběr 2 motory a nevím přesně který z nich mám.

 

Mám v tomto autě najeto cca 30tis. km za 1,5 roku

Jezdím v autě převážně sám a nejvíce do práce a zpět (cca 25km/1cesta) občas mezizastavení v Trutnově na nákup,...

Občas vyjetí do Hradci Králové,Prahy a občas na dovču...

v létě jsem jezdil na 17" nyní jezdím asi 14 dní na 16"

Moje denní spotřeba na cestu je 6,3-7 dle toho jak to honím

Moje dlouhodobá spotřeba za posledních 15000 km je 6,5-6,7

V loni v léťě jsme jeli na dovolenou do Chorvatska 2 osoby + plně naloženy kufr jídlem,... spotřeba do Mikulova 6,8, spotřeba přes dálnice kde jsem pod 150 nešel,... až na Makarskou 6,2, následně výlety, cesta zpět,.. a celková spotřeba za celou dovču byla 6,3/3000km

Tankuji: hlavně DIESEL VERVA, OMV ALPIN DIESEL, SHELL DIESEL V-power

 

Koukal jsem, že někteří jedinci tu mají spotřebu okolo 5,4-6,... Jak mohu docílit takovéto spotřeby?

Odkaz ke komentáři

To Bramburek:

 

Se mi zdá, že ti papá nějak moc, leda bys měl plyn pořád na podlaze. Mě to taky takhle žralo, pak jsem jel v létě Alpy-Dachstein a zpátky a najednou mi to spadlo průměr na 5,6, tu cestu zpátky sem jel za rovných 5 litrů. A to mi tam pětka skočila až v čechách, celý Rakousko sem měl na palubáku 4,9 l/100km. A PP mi nekecá, tankuju pořád na stejným stojanu, do prvního vypnutí pistole a sedí to.

 

To Atila:

Jak natankuješ abys viděl naftu? :lool: Já mam v hrdle nádrže takovej plastovej košíček bo co to je, pistole se tam vejde uplně na těsno a vždycky se vypne, ještě když je hladina dole, protože se hrdlo naplní párama a pistole vypne. :palec:

Odkaz ke komentáři

To Atila:

Jak natankuješ abys viděl naftu? :lool: Já mam v hrdle nádrže takovej plastovej košíček bo co to je, pistole se tam vejde uplně na těsno a vždycky se vypne, ještě když je hladina dole, protože se hrdlo naplní párama a pistole vypne. :palec:

Nafta nemá žádný výpary,ta jen pění.Prostě to tam musíš postupně tlačit a popotahovat pistoli nahoru a naplníš to až po okraj.Nic na tom není.Já jezdím za 5,7 - 5,8,podle PP asi 5,2,ale právě touto metodou sem zjistil za kolik doopravdy jezdím.

Odkaz ke komentáři

To Bramburek:

 

Se mi zdá, že ti papá nějak moc, leda bys měl plyn pořád na podlaze. Mě to taky takhle žralo, pak jsem jel v létě Alpy-Dachstein a zpátky a najednou mi to spadlo průměr na 5,6, tu cestu zpátky sem jel za rovných 5 litrů. A to mi tam pětka skočila až v čechách, celý Rakousko sem měl na palubáku 4,9 l/100km. A PP mi nekecá, tankuju pořád na stejným stojanu, do prvního vypnutí pistole a sedí to.

 

To Atila:

Jak natankuješ abys viděl naftu? :lool: Já mam v hrdle nádrže takovej plastovej košíček bo co to je, pistole se tam vejde uplně na těsno a vždycky se vypne, ještě když je hladina dole, protože se hrdlo naplní párama a pistole vypne. :palec:

 

PP nekeca, mam to vyzkousene

nerekl bych, ze mam az zas tak tezkou nohu

myslim si, ze moje vyssi spotreba je zpusobena kratkou vzdalenosti do prace,

=>sotva se ohreje motor a uz ho vypinam.. => coz dieselu moc neprospiva + jeste neco... ale nevim co...

 

uvazoval jsem i tom, ze bych na jare vyzkousel toto: http://www.octaviaclub.cz/clanky/chiptunercz-novym-partnerem-octaviaclubu-430.html

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ja mam CHIPTUNING na 177k/386Nm, ale neklesla mi po nem spotreba ani o decku.

Na snizovani spotreby jsou tady jine upravy nez chiptuning. Na Octavii samotne i na motoru BKD toho konstrukteri zprasili vic nez dost, takze je tady pomerne velky prostor pro usporu paliva.

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze uspora 1 - 1.5l na 100km neni nerealna a mimo obec se pri trose snahy da jezdit kolem 4l i i s BKDckem :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...