Přejít na obsah

DSG s tímto motorem


Guest Gameball

Doporučené příspěvky

Guest Gameball

Zdravím,

 

co říkáte na spojení tohoto motoru se 7mi stupňovým DSGčkem? Co jsem četl na netu, tak byla jen kritika...ale staršího data. Co tam dávaj novej olej, tak nic. Nemáte někdo zkušenosti se životností?

 

Děkuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Guest Gameball

Díky za info. Měl jsem krapet strach z toho DSGčka, ale asi OK. Pak mám takovou kacířskou otázku....najezdím cca.15 tis. km za rok, když jedu do práce, tak je to 10 km mimo město. Když vemu 20tis. Kč rozdíl mezi 1,4 TSI a 1,6 TDI, tak by se mi měl za 2 roky motor vrátit. Ale co údržba nafty, DPF, dvouhmota apod.?

 

Kupuju auto pro soukromý účely, tak bych se nerad spálil. To DSGčko je kvůli manželce....

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Díky za info. Měl jsem krapet strach z toho DSGčka, ale asi OK. Pak mám takovou kacířskou otázku....najezdím cca.15 tis. km za rok, když jedu do práce, tak je to 10 km mimo město. Když vemu 20tis. Kč rozdíl mezi 1,4 TSI a 1,6 TDI, tak by se mi měl za 2 roky motor vrátit. Ale co údržba nafty, DPF, dvouhmota apod.?

 

Kupuju auto pro soukromý účely, tak bych se nerad spálil. To DSGčko je kvůli manželce....

Dobrý den,

Tak jak jste spokojený ???

Taky jsem objednal a v březnu snad dodají...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Nieco o uceni a adaptovani sa dvospojkovej prevodovky......

Elektronika prevodovky DSG 7G je navrhnutá tak, že skúma spôsob jazdy, požiadavky a návyky vodiča a prispôsobuje sa. Ak sa vám zdá, že prevodovka nereaguje vhodne a neplní vaše predstavy, doprajte jej čas. Ak má dosť podnetov, po približne stovke kilometrov sa naučí, čo od nej očakávate.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...