Přejít na obsah

brzdy ferodo


Doporučené příspěvky

ja jsem je chtel, ale mechanik mi rek, ze to proste nema cenu, pripracet za tyhle kotouce... a jestli nejezdis nekde pilu, aby se ti kotouce nestacily zahrivat, tak pak je to jen na koukani :o ale nerikam, ze to v kole nevypada hezky ;)

Odkaz ke komentáři

Tak ATE Power Disc se my zkroutili po 10.000km!!!! A to jsem za ne vrazil penizky docela velke, a jejih desticky spini disky nenormalne. Takze z vlastni zkusenosti nedoporucuju ATE, a dokonce to nebrzi jak jsem ocekaval, o hodne mekci brzdy nez Ferodo desky a seriofka kotouce, to brzdilo jako o zivot. A podle mne nejlepsi kombinace. O ferodu jsem zatim neslisel zadne spatne slovo takze nevym.

 

Jinak co to muze byt ze se my otresy na volantu prestaly po celkem 250km jizde na -10 stupnu? Driv to traslo jako blbe a ted jak jsem se z cesty vratil tak to je jen trosicku-trsocku citet ze to maliko spis hope pri brzdeni???? Uz jsem z teh kotouce blbej ;) , cokovliv udelam tak to neni dobry :D

Odkaz ke komentáři

No tak gdy bych vedel driv tak bych je nebral, takhle my je vsihni hvalili a ja do nich vrazil 100 euro! Uz premislim jak tu prodejnu zapalit nebo tam hodit bombu, uz mne podruhe je..li! A mam tady Ferodo klasicke za 35euro oba kusy?!?!? To se my vic vyplati koupit Ferodo nez rovnat ty ATE (AutoTraseEnormne) ;)

 

Asi bude nejlepsi volba vihodit brzdy vpredu, prorezu pod a budu brzdit ve stilu Fred Flinstone!

Odkaz ke komentáři

Nemuzu doporucit kotouce protoze jsem na nich nebrzdil ale desky rozhodne ano! Ne spini, brzdi skvele, ne piskaji, trosicku vic se spotrebuji (mne vidrzely cca 35.000km a to rozhodne nejsem brzda v provozu)! Priste az budu kupovat kotouce, pokud nebudu mit penizky na original tak vemu Ferodo.

Odkaz ke komentáři

Tak mi to nedalo a dneska jsem volal do feroda s kamikem ma tam nejakeho znameho a ptal se ho na ty kotouce.. No a rikal ze nejlevnejsi kotouce od feroda co maji vrtani jsou od 6000 kc na predek.. todle budou nejspis obic kotouce jen s vyvrtanyma dirama. a je prej divne ze maji ty dirky zkosene hrany... takze asi nic moc :palec:

Odkaz ke komentáři

Dal jsem ti už nahoře odkaz na Asi ses na to nedíval.

www.mjauto.cz

pokud se tam podíváš Kotouče

Brembo Max 1400,-

Zadní Brembo 710,-

Přední desky Jurid 1400,-

Zdní Jurid 950,-

 

Celkem 4660,- Desky se snímači opotřebení jsou o cca 400,- dražší

 

Zavoláš tam nadiktuješ typ vozidla a adresu a do pár dnů máš doma Pokud jsi z Brna nebo okolí tak osobně.

Odkaz ke komentáři
cau chlapy co si myslite o tomhle? nema nekdo zkusenost? http://speedpro.cz/ferodo-derovane-kotouce...dni-p-2216.html

 

Já mám Ferodo Premier včetně brz.destiček, mají najeto 10.tis km a už je má zvlněné, samozřejmě mám Octavu TDI, poctivě jsem to zajížděl, žadné stání na brzdě, prudke brždění.

Vyhozené peníze do děr.kotoučů já mám tyto http://www.cc-autodily.cz/kotouc-brzdy-predni-6_6.html

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...