Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Doli

Letní pneumatiky

567 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Jaro tady bude za chvilku a tak by mě zajímalo jaké budete kupovat letní pneu. Já jsem měl Potenza RE 050A, výborné pneu, ale proč nezkusit něco novýho. Tehdá byly o dost levnější než co byly modely u ostatních značek. Co jsem zatím koukal, tak situace je nyní opačná. Zlevnil Continental Sportcontact 3, Dunlop, Pirelli atd.

Okruh výběru pro 225/40 R18 92Y:

Bridgestone Potenza RE050 A 3300 Kč

Continental SportContact 3 FR 3211 Kč

Dunlop Sport Maxx 2867 Kč

Dunlop SP Sport Maxx GT 3000 Kč

Hankook K110 Ventus V12 EVO 2945 Kč

Pirelli PZero Nero 3148 Kč

Pirelli PZero Rosso 3073 Kč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych podotknul, ze ceny na pneunet.cz jsou uz vcetne dopravy... takze fakt maji bezkonkurencni ceny.. Jinak muj skromny nazor, co ja jsem jednou mel Hankooky, sice nevim presny model uz, tak byly vcelku nahovno na desti.. pak pirellky p zero rosso jsou mega lepidla, ale vydrzely fakt hodne malo a ted mam ty Contiky SP3 a zatim mooc velka spokojenost. Uvidime kolik vydrzi, ale zatim bych asi nemenil ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taiko: Nene, nic extra nevybiram, jen klasika co se dava v 18" rozměru na OII RS. Před 2 rokama jsem koupil Potenzy RE050 za cca 3370 Kč kus. Před tím jsem měl Conti Sportcontact 2.

Wrccko: Mne to k Mischelinu nejak netahne, urcite jsou to dobry pneu...ale taky jsou jedny z nejdrazsich.

Jojo to rika skoro kazdy ze Pirelli mizi pred ocima.

Zajimaly by mne tyto pneu? Ma je nekdo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Wrccko: Mne to k Mischelinu nejak netahne, urcite jsou to dobry pneu...ale taky jsou jedny z nejdrazsich.

sú síce drahšie, ale oproti Pirellkám na nich najazdíš 2-3krat viac a to sa už oplatí ;) celkovo 40-50t :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest houmik

co treba takovy Goodyear Excellence? ;)

Upraveno uživatelem houmik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Doli ja jsem si poridil uz minule leto ty Continentali 2 mam je doma koupul jsem je za 14000kc jsem s nima spokojeny mam na nich 50 000 a jeste vzorek 3,5mm to si mjyslim ze je to bobry mam taky RS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím s Míšou Káčkem, Conti SC3, druhé letní a celkově třetí Conti na autě, výborná práce, sedí, nehučí a navíc o skoro půl litru klesla spotřeba oproti SC2.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měl jsem už různé pneu ale teď už mám druhé Michelin a už neexperimentuji, prostě Michelin :palec::lol: :)

Jsou sice cenově trochu výše ale výborné vlastnosti a nájezd.

Na OI Pilot Sport najeto 80 tis. Km, potom jsem měl na OII Energy Saver, nové 7mm, po 20tis. km 5,5mm dezén...teď budu kupovat nové v 16", Primacy HP jasná volba :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
ja mám nachystané Conti SportContact 3 v 225/45 R17... :palec:

Lubi a nebylo by lepší dát ty gumy 4 ??? já jen jestli 3 nejsou málo víš? :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Lubi a nebylo by lepší dát ty gumy 4 ??? já jen jestli 3 nejsou málo víš? :lool:

:lool: :smich::palec:

nepotrebuje kdyz na jedne strane kde je guma bude vozit me

vidííš... to nie je zlý nápad... :lool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
sú síce drahšie, ale oproti Pirellkám na nich najazdíš 2-3krat viac a to sa už oplatí :smich: celkovo 40-50t :smich:

Chtěl bych se zeptat zdá to máš vyzkoušeny a nebo to máš z doslechu na WC? :)

Fakt nechápu když to někdo napíše že nějaké pneumatiky vydrží třikrát vic než Pirellky.To je pěkná KRAVINA!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám to aj od ľudí z okolia, že s nimi menej najazdili :) ale nebudem sa hádať...keď si porovnáš takého Snížka, tak tomu by bolo asi jedno aké má gumy pri jeho štýle jazdy :smich: Opýtaj sa aj MichalaK tiež hovoril, že na 18 mu tie Pirellky išli dole ako po masle

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aj keby len 2x viac tak sa ti to oplatí. Ol@f má skúsenosť s jednými aj s druhými a na Pirellky nepovie dobré slovo tak neviem no :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..