Přejít na obsah

30.5.2015 Den otevrenych dveri skoda auto


Dzordzino

Doporučené příspěvky

kdo tedy jede? ja bych jel a pak bych mozna prejel do pardubi, pripadne nasel dobraka, ktery jede z prahy na ten Letici si a je ochotny tam rozdavat letacky Octaviim :)

 

vite co je divny, zadny info na strankach pro novinare, zadny info na facebooku znacky ani ceskeho zastoupeni...jen dneska rano na webu CZ

Já určitě pojedu, měl bych tam být před 9hod. Na místě se můžeme dohodnout co a jak. Potom pojedu do Pardubic na Letící šíp.

Odkaz ke komentáři

Já pojedu, ikdyz tam dělám :D. O dni otevřených dveří a ofiko info a programu vim tak 3tydny, a nějak na veřejnost se to dostalo ted asi kvůli těm skupinám a doprovodným programu. Přeci jen kolik lidi by šlo jen na Lucii zadarmo, nevím jen moje úvaha ;). Cesanu vzdavam, tam to asi bude masakr a lidi tisíce :D je to největší lákadlo, ale třeba bude dobra organizace všeho jak parkovani, tak doprava atd. Já se toho bojím a třeba budu litovat ze se tam nepodivam :D

Odkaz ke komentáři

ja jedu urcite ale vracim se zet do prahy po obede a urcite bych rad vzal taky nejake letacky pokud by jsi me neco vzal viktore vecne potkavam pekne octavky a letacky nemam . jinak vubec nevi kam se pujdu podivat takze pokud me sem nekdo hodi co kde je budu jedine rad . no a jinak jak jsme psal stavujeme se na 8 na pumpe benzina s mekacem hned za prahou koupime neco k piti dame zvaro a letime do te boleslavy tak pokud nekdo chcete teda jet snama tak budem radi :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...