Přejít na obsah

Oprava motorů 1.8 TSI CDAA :)


Doporučené příspěvky

No, tak to je zlý... manželka zrovna nastoupila na mateřskou, takže příští dva nebo tři roky to na vyskakovaní moc nebude, ale auto potřebovat budeme. Když ten olej řešit nebudu, dojde k nějakému zásadnímu průšvihu nebo jen budu platit víc a víc za olej?

 

Co všechno obnáší malá GO motoru a hlavně na kolik taková záležitost přijde?

 

Díky moc za ochotu.

Odkaz ke komentáři

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s přípravky od firmy Liqui Moly mají přípravky při úniku oleje a na zlepšení viskozity oleje. Prej to docela funguje. Volal jsem i do centrály do Německa a mluvil s technikem a ten zná tento problém , tak mi doporučil nedříve vypláchnutí motoru před výměnou oleje. Mají přípravky co by měly ty usazeniny na píst. kroužcích rozpustit a pak s novým olejem dát ješte dvě přísady. Mluvil jsem z mechanikem z Brna a prý to dělají běžně a prý to funguje. Tak se chci zeptat jestli nemáte někdo nějakou zkušenost. Dík

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

 

mam dotaz jak dopadla oprava 1,8TSI? Mam Š Yeti 1,8TSI motor CDAA R.V. 9/2009, momentálně najeto cca 70 000km. Jsem druhý majitel, vozidlo jsem kupoval před 2 lety s nájezdem 38 000km. Současná spotřeba oleje je cca 1 litr na 1 nádrž (600km). S kulancí to nedopadlo zrovna růžově, tak sháním jakékoliv rozumné řešení mimo autorizák. Tukas má sadu pístů a kroužků (docela darda) ale nejsou ojnice.

Dle přejímacího technika na Jarově auto zralé na AAA. Díky za každou dobrou radu. Prodej zatím není na pořadu dne.

 

Milda

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...