Přejít na obsah

Falšování servisek, stáčení km, (ne)bourané, a další šmeliny.


VSemi

Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Zdravím všechny,

 

 

napíši zde svůj příběh. Koupil jsem auto, po půl roce zjistil že bylo bouraná a je stočené. Skoro tři roky mi dobře sloužilo, žádnou havárii jsem neměl.

 

Rozhodl jsem se k prodeji a po vložení inzerátů jsem auto (Octavia 1 combi) prodal ihned prvnímu zájemci. Přijel se podívat, pozdravil jsem a řekl jsem mu ihned že to bylo bouraný a jak, dále jsem přiznal stočení tachometru o kterém vím od předchozího majitele.

 

Zájemce udiveně koukal, řekl mi že tohle ještě neviděl. Přijel sním i automechanik, ten kroutil hlavou a řekl že jsem blbec :D

 

Ten den přijelo více zájemců, všichni koukali jako blázni. Vzal to ale první....

 

 

Mějte se :)

Odkaz ke komentáři

Taky se přidám se svojí zkušeností z poslední doby. Dlouho sem koukal po internetu na nějakou pěknou Octavii 1. Až sem, na bazoši narazil na jednoho prodejce co je dováží z Německa. Má i internetové stránky. Vybral sem si 1,9 tdi 81 kw liftback 175 tis. km v docela vysoké výbavě nebouraná, se serviskou a na fotkách v suprovém stavu. Vypadalo to na příjemného prodejce, na stránkách má volejte kdykoliv,.. atd. nic není problém. Takže sme tam přijeli, a hned první co mě zarazilo, že ačkoliv prodejce věděl že mám přijet, aby se s autem dalo alespon popojet bylo potřeba vyjet s dalšími 6 auty. No nic, motor ještě před našim příchodem byl teplý takže se prodejce zřejmě připravil a ačkoliv byl už teplý nestartoval příliš ochotně. Auto rozhodně nevypadalo jako na fotkách (ono na fotkách se toho leccos ztratí) bylo celé od drobných tukancu. Ačkoliv mělo být auto nebourané, mělo lakovaný minimálně jeden blatník. Na tuto výtku z prodejce vypadlo že to ještě v Něměcku do auta nacouval náklaďák, ale že všechno bylo opraveny ve škoda servisu. Podle mě už tohle bourané auto je, no nevím no. Moc se mi domů nechtělo s prázdnou.. Vedle stála ještě podobná Octavia ale v kombíku, ta už startovala o poznání lépe taky najeto 175 tis. km. Jenže k autu už nebyla serviska ačkoliv být měla. Prý nevadí auto má cardetect, který se prodejce vydal hledat, ale opět se vrátil s prázdnou. Na další výtky typu, špatný čep, prasklý plast, popraskané puky byla reakce taková, že "To jsou dorbnosti za 200". Na to už mi přítelkyně říká že těch dvoustovek začíná být trochu moc.. Každopadně opravdu to byli drobnosti ale ještě sem se s autem neprojel. Tak se ptám jestli by bylo mžony to projet a prodejce se mě ptá a máte dost peněz? Tak sem jen nevěřícně přikývnul a on odešel, to sem si myslel že teda šel vyjet s těmi auty co zavazeli. Pak sme se ještě podívali k pravému kolu kde je hadice tuším že to je od chladiče vzduchu, no byla celá zamaštěná. V tom se vrátil prodejce, který nevyparkoval ani jedno auto a zřejmě to neměl ani v plánu, prý to je potečeny od toho jak se mění palivovej filtr, to je normální. Mrknu na tu vedle a hezky čistá. No a o 5 minut později už sme seděli v autě a čekalo nás 120 km domů. Neštěsten z toho že sem si nic nevybral (bohužel nebylo z čeho) jsme ještě prošli pár bazarů, ale nic moc.

Nyní jsem rád že jsem nic nekoupil. Ještě ten den jsem narazil na člověka na bazoši co opět vozí Octavie z Německa a je pár kilometrů od domu. Druhý den jsme se na ní byli podívat, úplně jiný přístup a hlavně auto v o 100% lepším stavu jak po vzhledové tak motorové stránce bylo jen o 5000 dražší. V tomhle případě opravdu nebylo o čem váhat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...