Přejít na obsah

Kódy barev


VSemi

Doporučené příspěvky

už teď jich je moc..... :wacko::loool: a pak když chceš origo RSku ne "lacinou nájražku" tak všude se prodávaji jen předělávky 1,8t a 1,9tdi atd....hrůůůza děs

za chvilku bude tuning když budeš mít serii ;)

Hele opatrně nebo se tu na tebe sesype půl fora :palec: :D

jinak víš jak nakonec dopadl ten kamarád s tou převodovkou ? Bude rád když vymění převodovku jeho přítulka chce větší byt takže ostatní pení schrmstne bydlení ;) :smich:

Odkaz ke komentáři
a ještě víc jich jezdí ve stříbrné TDi :D origo RS ;)

půlka fóra? spíš 99%.....šak tu má skoro každý RSku :palec: ;)

 

takže mám začít shánět tu převodovku? :smich::wacko: ...ať je rád že to tak dopadlo...podle mě stejně nejlepší řešení od začatku

No když jí dokážeš sehnat za slušnej peníz tak klíďo :loool:

Odkaz ke komentáři

K RS-ovemu zadnimu spoilerku nemam nic proti i gdyz je sem tam prdelka lepsi takova seriova nez RS! Do toho mozna pujdu, aspon abych zabranil spineni toho zadku. Ale je fakt ze tech RS-ackejh octavek je moc - moc. Ale take nekomu slusi, nekomu ne, fakt to zalezi na konkretnim aute jak to vypada, jsou i takove RS ktere jsou fakt provedene a bez neho by to nebylo ono. Ale vim urcite ze moja (dokud ja s ni budu jezdit - za brahu nerucim :palec: ) RS naraznik ne dostane - snad gdy by ho dostal jako darek tak jenom ale jenom mozna :D .

 

Jinak houmik Ty mas uz klasiku, byle TDI RS ktere frci po dalnicih a jeste jezdi za 5 na 100 ;)! Proste Ceskej sen! :smich:

Odkaz ke komentáři
akorat k tomu TDI RS chybi nejaky kone :wacko: ted jsem se zbavil jedny zateze (zensky), tak pujdou vic penize do auta :smich:

 

No tak gratuluju k velmy moudrem vyberu. Ono totiz jedina opravdouva laska je octa, ze takze na nejaky baby mista v penezence neni :loool:

 

 

šťastný to člověk :D ;)

 

Uvidime za par tydnu jak zacne tady bit nervozni, a provokovat a nadavat! A slizneme to my z fora, to ze nema zensku :palec:

Odkaz ke komentáři
MfM: no pokud chceš ten spoiler co mám já tak hoodně štěstí......pokud ho nechceš za draho ve škodovce tak je skoro nesehnatelný....nějáké jiné třeba od milotecu asi jo ale tenhle origo škoda je problém sehnat...opticky sníží to auto na zadku

 

Ty mas 4x4 spoiler ne? Nebo se zase pletu? Ten je fakt nemoznej k sehnani, ja spis myslel klasika RS O1 ale jenom mozna protoze se my ta prdelka zda byt dokonala abych ji necim kazil, takze pokud zbidnou prachy na vyhozeni tak pujdu do toho. Ale je faktem ze ne potrebuju abych ten zadek snizil, naopak ja bych to chtel jeste vis, takze spis to bude klasika RS!

Odkaz ke komentáři
Ty mas 4x4 spoiler ne? Nebo se zase pletu? Ten je fakt nemoznej k sehnani, ja spis myslel klasika RS O1 ale jenom mozna protoze se my ta prdelka zda byt dokonala abych ji necim kazil, takze pokud zbidnou prachy na vyhozeni tak pujdu do toho. Ale je faktem ze ne potrebuju abych ten zadek snizil, naopak ja bych to chtel jeste vis, takze spis to bude klasika RS!

Jooo tenhle pidi spojlírek toe maso scháněl jsem ho 1.5 roku a pak jsem to vzdal :palec:

Odkaz ke komentáři

Jezis ja uplne zapomnel ze se na Cesky tomu rika kridlo. Jo rozumim, ja mislel to nakufru - takze RS kridlo! Ten spoiler dole je pekny ale ja bych tam radsi videl imitace MS designu, takovej jako by difuzor decentni a ty kraje vice dole - treba to i udelam jak budu lakovat naraznik.

 

Pro predstavu o cem mluvim je to todle:

 

http://www.rusmich-tuning.cz/MS-Design/Spo...ahy-_g7414.html

Odkaz ke komentáři
Jezis ja uplne zapomnel ze se na Cesky tomu rika kridlo. Jo rozumim, ja mislel to nakufru - takze RS kridlo! Ten spoiler dole je pekny ale ja bych tam radsi videl imitace MS designu, takovej jako by difuzor decentni a ty kraje vice dole - treba to i udelam jak budu lakovat naraznik.

 

Pro predstavu o cem mluvim je to todle:

 

http://www.rusmich-tuning.cz/MS-Design/Spo...ahy-_g7414.html

Né je to malé nepatrné křidélko co dávaly na kufr octavii sedan 4*4 :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...