Přejít na obsah

Kódy barev


VSemi

Doporučené příspěvky

Né je to malé nepatrné křidélko co dávaly na kufr octavii sedan 4*4 :palec:

 

ted jsem zmateny, nevym presne na cos myslel? To je ono co jsi zhanel? To jsem pohopil, a to moje je jenom ukazka co bych rad dal dole gdy by byli penize, ale trosku ten vrh uzriznout a pak zahladit at to ne strci takhe hned pod listou!

Odkaz ke komentáři
MfM: kamarad, co nema moc penez, si ted nasel nejakou holku... "za tyden jsem ji kopnul do prdele, to byla takova zlatokopka" :palec: :D jdou jen po penezich, mrchy ;)

Tak o zlatokopkách bych mohl napsat román :smich: rozumím ti

Odkaz ke komentáři
Jo to co mas VSemi bylo za priplatek ve skodovkce jako prislusenstvy a nebo k akcnimu modelu Inferno! Jinak k RS paketu se dostava jenom vyrez a RS koncovka ale ne k TDI - tam to nebylo mozne zkombinovat!

Tohle je přímo nabídka na TDI je tam krásná stříbrná octule

Odkaz ke komentáři
@chipmann: Nerikam ze neni mozny. Ale ze to nabyzel skodofka tak o tom nevym, mozna nejakej importer ale ja tam nejsu kazdej den, takze uricte my nejaka info o skodovce probehne aniz bych vedel o ni!

Ten prospekt jsem vzal asi před rokem u nás ze servisu :palec:

Odkaz ke komentáři
na tohle jsem taky koukal... ale je to na OII, ne? :palec:

 

Prave ze je ale mne se strasne moc liby ale neco my rika ze O2 ma vetsi ty rouri z tlumice nez O1 tak se proto ptam.

 

 

 

Presne todle je ten RS paket co byl ofiko ve skodovce k mani. Predek, zadek, kridlo, pripadne RS koncofka a lemy blatniku.

 

O necem jinym nevym! Jen k Touru uz byl ten paket rosku inci, klasickej RS vzhled s pripadnou koncovkou, ale i tento se take da jeste poridit!

Odkaz ke komentáři
já sem to taky původně chtěl vykitnout..alevykašlal sem se na to...náhodou to nevypadá zle..a je to pěknější než RS origo...ale cena je šílená..... ale fakt to nedávali k TDi..teda pokud se nezměnila nabídka..nwm..je to možné

Vím tu v okolí o dvou lidech kteří to mají origo ze škody a mají TDI (dokupovali si to jako mim. výbavu )

Odkaz ke komentáři
já sem to taky původně chtěl vykitnout..alevykašlal sem se na to...náhodou to nevypadá zle..a je to pěknější než RS origo...ale cena je šílená..... ale fakt to nedávali k TDi..teda pokud se nezměnila nabídka..nwm..je to možné

No jestli jsi to dělal jako tvoje zadní světla tak se ani nedivím že jsi to neudělal :palec: :D ;) :smich:

Odkaz ke komentáři

No jo ale Ty mas byle auto tak se ten prah co zveda vyfuk moc nepozna, u mne staci zacouvat jenom jednou a mam auto v prahu. tak proto musim nejakou rovnou koncovku tam dat. I za cenu ze budu myt cerna - teda kourova svetla. Ale ty pak vymenim se Vsemym a ja budu myt ciste seriove a on uz konecne bude myt ty tmave na ktere se chista uz pul roku :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...