Přejít na obsah

Octavia 3 facelift


beryfery

Doporučené příspěvky

Červená corrida zatiaľ končí len pre Kodiaq a Superb, preto som ju napísal až dole pod zmeny týkajúce sa ostatných modelov ^_^

A keďže sa posunulo 1.5 TSI, tak podľa mňa vrátia resp dajú k dispozícii 1.4 TSI aj k ostatným prevedeniam a nielen v rámci Freshu...

Odkaz ke komentáři

Tak jsem byl v Olomouci u mého dealera FL očumět (zatím jsem jej osobně viděl krátce).

Moje dojmy z blízka a půlhodinového zírání ze všech úhlů.

1.) na předek si opravdu zvykneme, je to čučavé a hezké. Nicméně žádná velká revoluce se nekoná.

2.) low (halogen) verze předku je nic moc, ale zadek u low verze vzali z předFL high ale vpodstatě ubrali to větší "Céčko" - to vypadá hodně divně...

High verze zadku je krásná - to budou lidi hromadně dávat na předFL. Svetlovodič hezky homogenní a ve světle jsou výbrusy známé z SIII - ala český krystal.

3.) Jinak materialy jsem podrobne zkoumal a porat stejna bida. Naprosto stejne (mekkost, material i struktura povrchu), oproti predFL vubec zadny posun absolutne v nicem...

Jinak 2 zajímavosti:

1.) jak Škoda mluvila o rozšíření podběhu u RS - tak opravdu žádná úprava karoserie... jen přidání toho hnusného plastu čouhajícího ze zadního podběhu, kterej má již Cupra.

2.) prodejce mi pošeptal, že se chystá něco velkého a mluvil o biturbu TDi. Jasně, napadl mě potrvzený Kodiaq RS - ale on mluvil o Octávii (v souvislosti RS - že by tedy konečne i dieselová Octavie dostala časem motor?). Víc něrekl :O tak teď nevím... Nicméně je to jeden z největších dealerů v ČR, takže nějaké info asi mají.

Upraveno uživatelem iphonik4
Odkaz ke komentáři

2.) prodejce mi pošeptal, že se chystá něco velkého a mluvil o biturbu TDi. Jasně, napadl mě potrvzený Kodiaq RS - ale on mluvil o Octávii (v souvislosti RS - že by tedy konečne i dieselová Octavie dostala časem motor?). Víc něrekl :O

BiTDI urcite v OIII nebude..... spise se dostane do Superbu...

 

A urcite si nemyslim, ze ten motor je nejaka vyhra... ?

Odkaz ke komentáři

@Problematix: tak uvedom si, ze dieselova RSa ma nejakych 180 koni i po FL. Kdyz benzinova ma 230/245. Rozdil tedy az 65 koni. To je na vpodstate stejne auto jen s jinou PH dost velkej rozdil. Davalo by tedy smysl tu diru dohnat BiTDi. Rikam, prodejce mluvil o Octavii. Asi 3x jsem se ho udivene zeptal "v OCTAVII?!" a po 3x rekl "jo". Ale plest se muze :D

Upraveno uživatelem iphonik4
Odkaz ke komentáři

Za mě povedené video

 

Jinak už začínají být první modely na daswelt / skodaplus, např. ZDE (samozřejmě jde o prodej až po najetí určitého počtu kilometrů)

 

Co mě zarazilo jsou černě lesklá tlačítka klimatizace :blink:

post-229-0-17676300-1487453133_thumb.jpg

 

...a nezmenšila se délka loketky? :huh: Nebo to dělá ten stín od slunce a loketka je delší?

post-229-0-02577200-1487453156_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Upatlané. Doma tiež neutieram prach a nevysávam. Ale zoberiem žene z púzdra od okuliarov tú mikrofázovú prachovku a raz za čas to preleštím.

Určite to vyzerá lepšie, ako u spomínanej konkurencie. Na šúchacom telefóne a tablete Vám tá mastná šachovnica nevadí ?

 

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem objednával auto a viděl FL O2 naživo a potvrzuji, že na fotkách je to otřesný, ve finále on-line už o dost lepší .... ale podmínkou jsou jednoznačně LED přední světla a taky správný výběr barvy .... koukal jsem na šedou metalízu a tam to vypadalo dobře.

 

Problém fotek je ten, že nedokáží vykreslit nově prolisovanou kapotu (ve stylu S3), která navazuje na nová dvojitá světla a taky není na fotkách tak vidět rozpláclé rozšíření blatníků proti klasika O2.

 

Ta navigace (včetně i Bolera, které je stejné) s tou velkou černou plochou je peklo, prostě pořád upatlané, hrál jsem si s Bolerem a zkoušel různě mačkat "čudlíky" a menu, pokaždé se prostě musí člověk prstem dotknout a po krátké chvilce je to upatlané. Stejně jako mobil, ale ten jedním tahem otřu o kalhoty nebo svetr ....

Možná bude řešení ovládání na volantu, pokud se tím bude dát ovládat komplet celý infosystém.

 

Černý klavír lak je taky peklo, v podstatě už byl v novém autě na salónu poškrábaný, ne do hloubky, ale takové ty hologramy a to nepíšu o usazování prachu.

Odkaz ke komentáři

Tak které rádio vypadá líp?

O několik příspěvků výše je Octavia s plně dotykovým ovládáním, zde je fotka z Golfa fl s Composition Media (základní 8" rádio ve výbavě Highline), které má dotyková tlačítka a 2 HW. Stejný typ rádia by měl být shodný s Bolerem 8" u O3 FL. Řady Amundsen 8" a Columbus 9,2" jsou skutečně plně dotykové

 

post-229-0-94903500-1487670177_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...