Přejít na obsah

Čistič - aditivum DPF


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

tak samozřejmě, že pokud řekne PAN ladič, že to může být zpraseným chiptuningem, tak tomu tak určitě bude, nicméně, pokud si někdo koupí diesel a jezdí denně 5 km do kanclu a zpět, že se ani nezahřeje motor, tak na to dojede brzo taky ...

 

nikdy jsem si nehral na zadneho pana ladice. pisu jen to co zaziju. Jestli jsem se nekoho dotknul tak se omlouvam a uz psat nebudu.

Odkaz ke komentáři

nn, švestičky ze zahrádky ne, nejsem hujer, myslel jsem to v dobrým, kdybych to myslel ve zlým, byl by jsi "PAN" ..... vím, že víš co říkáš ...

 

edit - nebydlel jsi, nebo ještě bydlíš v Těšíne na Bezručce ?

 

Bydlim na Kopernikove, kousek od divadla.. omluva, blbe jsem te pochopil.

Odkaz ke komentáři

aha, když jsem ještě bydlel v Těšíně, než jsem se přestěhoval, tak vedle mně na Bezručce bydlel někdo se stříbrnou Octávou a samolepkou TDI fun .... a měl pěknou babu .... ale to už je off topic :D takovou černovlásku s velkýma .... očima ;-)

 

No takovou mam porad, teda ne tu oktu tu jsem prodal. A bydlel jsem ne na Bezrucove ale na Havlickove a pak na Smetanove , to jsem s tou velkejma bydlel v podnajmech. Ted bydlime ve svojem na Kopernikove a uz mame i malou strapatou. :-)

Odkaz ke komentáři

Njn, tak ta tvoje přímo z garáží byla až pak, nejdříve byla ta blíže k popelnicím ... tam jsme začínali, pak se postavila ta "tvoje" za garáží ... ale kalilo se všude, to je pravda. A pak jsme se odstěhovali na Pardubicko a teď tam bydlí už jen hrstka původních a začínají tam stěhovat sociálně slabé indiány ... a tak krásné město Těšín byl ... škoda. Tenkrát si ale ještě asi neměl takové zázemí jako máš teď, že ? Myslím chiptuning ... Jsem tě vždycky viděl jen s tím noťasem a kabelama :ph34r:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...