Přejít na obsah

osvetlenie noh


dusan94

Doporučené příspěvky

Dobry den.

 

Chcel by som sa spytat ohladne dorobenia osvetlenie noh na O3. Osvetlenie noh v predu a druha cast neskor mozno aj osvetlenie noh v zadnej casti.

 

Videl som forum kde pisali o dorabke na O2 vpredu, aj cely postup, navod, ale ci to je aj kompatibilne s O3 tak to neviem. ROvnako ako pouzity material. Ci to sedi aj pre O3. Viete prosim poradit?

 

Diely by som si zohnal priamo v SKODA servise, preto by som chcel aj komplet zoznam suciastok.

 

Dakujem,

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Me se to líbilo za jízdy u golfa. Líná huba holý neštěstí. U škodovky jsem se domluvil, že mi připojí kabel, který si dodám. Auto mám v záruce. Funguje to po klicku. Na světla to nejde, vyšší odběr by hlásil závadu, kterou v autorizaku nemohou zrušit. Ostatně stejně musíme za jízdy svítit, tak je to fuk. Je to tedy aktivní, jakmile otočím klíček a připojené to je na obvod rádia, který není takto hledaný. Když mi auto vrátili, u nohou na každé straně koukal asi metr mnou dodaného kabelu a na konci zámkové konektory. Já si tam už dodal diodovy blok sám (má podmínka). A v záznamu auta je, že tam autorizovaný servis připojoval kabely. Ne já. Takže nebudu řešit problém jako jeden nešťastník, který si dával do záručního superba subwoofer, udělal špatně vedení, pak mu auto shorelo a nedostal od nikoho nic, protože mu na to přišli.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím páni,

 

vedel by mi niekto poradiť, že kde zoženiem kabeláž pre montáž osveltenia nôh do Octavie 3 ? Lampičky zohnať problém nie je, ku tomu som sa dopracoval, ale kabeláž je problém. Alebo ak by mi niekto ešte vedel poradiť, že z čoho si to vykladám, tak by som kúpil aj jednotlivé časti osobitne ( piny, káble, svorkovnice ) a potom si to vyskladal.

Vopred ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 5 měsíců později...
  • o rok později...
V 2. 1. 2019 at 11:24, oblina napsal:

Kupil som rbg set na aliexprese, vytiahol napajanie z poistiek a hotovo. Nic komplikovane.

Ahoj.

Mě to dnes kamarád zapojil,také levná sada z Číny.

Bohužel ale musím vždy ručně přes ovladač vypnout,jinak svítí stále. 

Napojení je z ovládání světel,idea byla aby se rozsvítilo jakmile se světla přepnout do "nočního" režimu.

Navíc je světlo slabší,když přepnu ručně na noční svícení je silnější.

 

Nemáš radu co s tím?

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
V 23. 7. 2018 at 18:23, Honza9007 napsal:

Ohledně podsvětlení nohou klasickou žárovkou - mrkněte se schválně u řidiče na kraj palubky směrem ke středovému tunelu - já dnes čirou náhodou přišel na to, že se tam dost ošklivě škrvaří plast...

sorry za blbý fotky, ale špatně se tam manévrovalo foťákem

IMG_3151.JPG IMG_3150.JPG

 

 

Ahoj,

dá se v těch světlech vyměnit klasická žárovka za LED svépomocí? Jak moc je náročné lampičku vytáhnout a vyměnit žárovku? Asi je tam W5W že?...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...