Přejít na obsah

Školení bezpečné jízdy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Kluci, před prázdninami bychom s Viktorem chtěli zopakovat kurz bezpečné jízdy v HKčku. K dispozici by byly následující víkendové termíny:

 

  • 6.-7.5.
  • 10.-11.6.
  • 8.-9.7. (16.7.)

minimální počet účastníků na kterýkoliv kurz je 10 osob. Tento kurz bude zaměřen trochu jinak, než byl lednový termín na sněhu - vzhledem k blížícímu se času dovolených a rodinných výletů, tak se zaměříme i na nebezpečí pramenící ze špatně a nevyváženě naloženého auta. Cenové podmínky budou stejné, jako tomu bylo v lednu.

 

Víc informací najdete nejen zde, ale i v připravovaném článku a newsletteru OCčka.

 

V tuto chvíli by mne zajímal zájem o termín (klidně uděláme i více kurzů), takže klidně napište do SZ, či sem do vlákna. Pokud by se např. rozhodl vyrazit jeden kompletní region na určitý termín, není problém - zatím si ještě můžeme z termínů vybírat.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Trochu to tu oživím... na poslední chvíli jsem dostal nabídku na ledové plochy do Saalfeldenu v Rakousku. Termínově to vychází na pátek 23.2.2018.

Jednalo by se o exkluzivní jednodenní kurz (9:30-16:00). Maximální kapacita je 20 vozidel s dvoučlennou posádkou (40 osob).
Cena:

11 900 Kč nebo 450 EUR v případě účasti bez aktivní účasti spolujezdce (může být přítomen v autě)

16 850 Kč nebo 640 EUR v případě aktivní posádky řidič + spolujezdec (tzn. 8 425Kč za osobu!!! :palec: )

Je to nabídka bez ubytování v místě konání (proto pozdější začátek kvůli cestě).
Na místě k dispozici:

  • 3 profesionálně upravené ledové plochy o celkové délce 2,5km,
  • kruhová dráhá o průměru 80 metrů,
  • vyhřívaná bouda (zázemí) přímo na ploše s teplými nápoji a snacky,
  • k dispozici budou 3 čeští instruktoři pro větší jízdní podíl. ;)

Byl by o to zde zájem?

Aktuální foto z minulého týdne:

 

Eisarena2_1.jpg Eisarena2.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Honzo, nechce se mi zakládat nové téma, pokud ti to tady bude vadit, tak to přesuň někam samostatně.

Můj táta absolvoval tento kurz z programu pro seniory:

http://www.jedusdobou.cz

takže pokud máte rodiče řidiče ve věku 65+, tak máte námět na dárek nebo prostě jen tak .... úroveň kurz, konkrétně v Hradci Králové, byla příkladná a suprová.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...