Přejít na obsah

Kradeze vozu


drk

Doporučené příspěvky

Zdravím, v našem městě a okolí se objevila nějaká skupina, která bera průměrně dvě octavie denně. V mém autě sice nějaký alarm mám a různé úpravy proti krádeži, ale prý kradou i když to má různé zabezpečení. Chci se zeptat, jak nejlépe auto odpojit tak aby nenastartovali a fungoval mi alarm? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři

Ano, GPS lokátor je blbost. Dá se odrušit.

Tajný vypínač je blbost, dá se najít.

Zamykání zpátečky je blbost. Dá se odjet přes spojku.

Garáž je blbost, dá se vykrást.

Pojistka je blbost, vyhozené peníze a nikdy nedostaneš tolik kolik ukradli.

Zbývá jedině vůbec auto nemít.

Víte, které auto vám neukradnou? To které nevlastníte.

 

edit: Zapomněl jsem na alarm. Dá se odpojit a stejně houkání nikdo nevěnuje pozornost.

Majitel riskuje při setkání s lupičem nakládačku nebo obvinění za nepřiměřenou obranu.

Upraveno uživatelem kejml
Odkaz ke komentáři

Osobně mám v autě Zeder, GPS lokátor (za 16 Euro z ebay a funguje) a samozřejmě havarijko na odcizení. Ne každý zloděj ma GSM rušičku a zatím nikdo nepřekonal Zeder. Samozřejmě, když to naloží na lafetu a odvezou, to je jiná věc, ale myslím si, že takový borci co mají odtahovky a vybavení za tisíce Euro nepůjdou po O2 a když budou stát vedle sebe, tak vezmou tu bez Zederu ... jen můj názor ....

Odkaz ke komentáři

Loni ukradena pracovni octavia v praze. Zjisteno rano o pul 6, zamestnanec mi hned volal a ja koukal na ccs monitor kde auto stoji. Zavolal jsem na policii a sdelil presne gps udaje( byl to nejakej les kousek od prahy) bylo mi receno ze tam nekoho hned poslou tak jsem si rikal ze snad dobry. Jenze celej den nikdo nevolal a o pul 9 vecer telefon, ze stoji na miste a ze tam nic neni. Zeptal jsem se jestli si ze me delaj srandu ze po 15 hodinach od nahlaseni pozice je to docela pozde ne? (auto totiz zahlasilo posledni udaj okolo 9 rano) mi bylo receno ze nemaj na praci jenom nas a ze se moc divam na televizi. Pote jeste rekl nadhernej dovetek at nepočítám, ze je to auto jeste v celku..

 

Gps rusicka stoji cca 800kc, auto zahlasilo start kolem 2hod. Rano a bez pohybu se pak probudilo asi 40km dal na 3 sec., doopravdy si myslite ze gps je k necemu dobre?

Jedina jistota je bohuzel pojistka....

Odkaz ke komentáři

Loni ukradena pracovni octavia v praze. Zjisteno rano o pul 6, zamestnanec mi hned volal a ja koukal na ccs monitor kde auto stoji. Zavolal jsem na policii a sdelil presne gps udaje( byl to nejakej les kousek od prahy) bylo mi receno ze tam nekoho hned poslou tak jsem si rikal ze snad dobry. Jenze celej den nikdo nevolal a o pul 9 vecer telefon, ze stoji na miste a ze tam nic neni. Zeptal jsem se jestli si ze me delaj srandu ze po 15 hodinach od nahlaseni pozice je to docela pozde ne? (auto totiz zahlasilo posledni udaj okolo 9 rano) mi bylo receno ze nemaj na praci jenom nas a ze se moc divam na televizi. Pote jeste rekl nadhernej dovetek at nepočítám, ze je to auto jeste v celku..

 

Gps rusicka stoji cca 800kc, auto zahlasilo start kolem 2hod. Rano a bez pohybu se pak probudilo asi 40km dal na 3 sec., doopravdy si myslite ze gps je k necemu dobre?

Jedina jistota je bohuzel pojistka....

 

Jo, myslím, v mém případě bych tam jel, 9mm argumentů legálně za pasem. IMHO každé zabezpečení je + pro majitele, mimo to, jsem psal, že to kombinuju se Zederem a pojistkou. Víc pro to udělat nemůžu. Možná zakopat pod zem a zalít betonem :ph34r:

Prostě je to jako ten vtip .... Jaké pivo je horší než špatné pivo ??? ŽÁDNÉ PIVO.

Prostě cokoli co ty parchanty omezí, jakkoli, ať už hůře či lépe je dobře. Ale jasný, že ta pojistka je prostě nutná.

Odkaz ke komentáři

 

:lol:

 

blbost jak BRNO.

 

Rusicka gps za par eur a lokator si ani nepipne. :smich: :smich:

 

no jelikoz do toho dost vidim, tak pouziti rusicky se paradoxne jevi amaterismus zlodeje :D Mam vlastni system, ktery tu rusicku detekuje behem par vterin a da mi to okamzite vedet. Pak je otazka max. 1 minuty, nez sebehnu dolu a ustrelim mu kedlubnu. Existuje u me jen jeden zpusob, jak mi slohnout auto a to vyzaduje rozebrani pristrojovky a musi vedet, co tam udelat, coz si myslim, ze na parkovisti nikdo ve 4 rano delat nebude, kdyz kolem je dalsich 10 Octavii prakticky odemcenych :jelen: no a pak by musel taky nejak obelhat otresovy cidlo v pristrojovce.

Ono to chce totiz pouzivat neco sofistikovanejsiho a spolehlivejsiho, nez lokator za 5$ z Ciny, ty jsou naprd. Vypadava signal, falesny poplachy atd..

 

Pak je treba Sherlog, nebo jiz zmineny VAM ci Zeder.

 

 

Ale daji se udelat i jiny veci, ktery nestoji nic nebo velmi malo:

1) date si OBD zasuvku na jiny misto, nebo si udelate jinou aktivni a ta na originalnim miste bude neaktivni/fejkova (s moznosti, ze to tomu hajzlovi vypali kabel B) )

2) skryty vypinac na pumpu, elektricky obvod atd.. muze to byt i sofistikovanejsi vec pres IR ovladac + rele.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Ak nastane deformacia vnutorneho priestoru, tak je rozhodujuci kazdy milimeter.

Patrně jsi ještě nikdy neseděl v octě se zederem, že mám pravdu? :-)

Zederu si pomalu nikdo ani nevšimne. Není to žádný kolos železa, který by ti měl useknout při nehodě nohy. Mám ho taky v autě tak vím o čem mluvím ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...