Přejít na obsah

Nejde ručně otevřít kufr


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Nefunguje mě ruční otevření kufru. Klíčkem dálkově zámek odemkne a kufr vycvakne normálně. Když je ale auto odemčené, kufr zabouchlý, tak tlačítkem u SPZ nic neudělá, můžu mačkat jak chci, silně, slabě, dlouze, prostě nic. Nesetkali jste se s tím někdo?

 

A jak demontuju ten plastový dekl zadních dveří? Nějaký návod, nebo postup kde to mám odcvaknout? Nerad bych tam něco urval

Odkaz ke komentáři

Čaute, tak problém vyřešen. Bylo to v mikrospínači. Ta gumová ochrana je mírně poškozená a nějakým způsobem se tam dostávala voda, mráz, sůl atd... Kontakty na spínači byly zoxidované, stačilo přepájet, pořádně prohřát, vysušit a namontovat zpět. Plastovej dekl na celých dveřích je jen nacvaknutý, stačí trochu víc zabrat, viz. foto.

post-45273-0-98781600-1454928342_thumb.jpg

post-45273-0-30175800-1454928380_thumb.jpg

post-45273-0-42130000-1454928443_thumb.jpg

post-45273-0-22895400-1454928476_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Právě jsem si objednal nový mikrospínač - tak v pondělí ho zkusím vyměnit. Mám Octavii 2 COMBI r.v.:2008 před FL - je pravda že tím mikrospínačem je způsobené to že mi nefunguje signalizace zapnutých světel při vypnutém motoru a také automatické rozsvícení a zhasnutí vnitřního osvětlení ?

Díky moc pánové za odpověď :)

Odkaz ke komentáři

Nepleť všechyn mikrospínače dohromady zas :) ... Jednak máš mikrospínač v tlačítku otvírání - ten slouží fakt je k otevření, a pak jsou myslím dva mikrospínače v zámku pátých dveří, které rozsvícují osvětlení kufru a kontrolku na budíkách.

 

Ten mikrospínač v tlačítku jsem měnil taky. Největší problém byl sehnat nějaký co tam vleze, pak už to byla brnkačka... Celé tlačítko stojí jako díl asi 700,-kč

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Díky za rady. Ano, opravdu hnědočervený drát přerušený v průchodce mezi dveřma a sloupkem.

Krom toho minimálně jeden další už je taky načatý.

Ve dveřích jsou svorkovnice, nevíte jestli jsou i ve sloupku resp. v kufru? Možná bych ten kousek svazku rovnou vyměnil.

Ještě jednou díky :cool:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj potreboval bych od nekoho pomoct...Dal jsem si nove cetralni zamikani do skody octavie nebo hodne blblo...No,Kdyz jsem vse udela prestalo mi otevirat a zavirat kufr tam je tez servo motor ale vypada to ze je to uplne mrtve...Jde jen klicem otevrit ale ne dolkovym...U ridice nebo u spolujezdce to tez prve zamikalo a ted nejde kufr vubec muzete mi poradit cim to muze byt???? Prosim specha

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...