Přejít na obsah

výber farby


Juro

Doporučené příspěvky

Bílá není špatná, pokud si člověk koupí ještě origo černý polep na dveře, je to naopat spolu s dalšími černými díly auta i hezké. Jenže ještě loni byla bílá na rozdíl od letoška bez příplatku, pokud dnes mám platit za bílou 4tis. příplatek, tak už se podívám i po jiných barvách ... . H

Odkaz ke komentáři

Barva je vždy o citu každého osobně a o jeho chuti se o dané auto i následně starat. Další věcí je i to, že ne každému autu sedne každá barva, protože některá dělá slušný optický klam - zvětšuje/zmenšuje ... .

Ač vás tady bude asi hodně hovořit o perfektní černé, já osobně bych si ji již nikdy nedal, tu čast jsem měl ještě na O1. Měl jsem nejprve tmavomodrou metlu, ta byla perfektní, pak jsem si dal tuhle černou a ač se řekne, že rozdíl nepatrný, byl jsem nešťastný z její údržby.

To auto bylo špinavé ještě ani nedoschla karoserie :).Od té doby jsem vystřídal červenou, stříbrnou, zelenou, modrou. Z mého pohledu byla nejlepší ta stříbrná, nebyly na ní prakticky vidět žádné ťukánky od kamínků ani prach. Mě osobně se na O3 moc stříbrná nelíbí,

tak jsem sáhnul opět po červené (to je srdcovka). Moc se mi líbila ta hnědá metla, ale kamarád mi řekl, ať se příjdu podívat na jeho půlroční auto. Pěkný pohled to teda nebyl. Vidět byl každý škrábaneček a ťukanec od kamínků. Ťukance jsou na červené vidět taky, jen se to líp opravuje, ten lak je nějaký křehký. Pravda, že tady u mě je to utrpení, protože se tu sype štěrkem.. H

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím vás ja som mal dilemu asi 4 mesiace akú farbu si vybrať na combi verziu čo som videl na ceste páčila sa mi sivá quartz metalíza , čierna perleť , cappuccino , strieborná, medzi týmito farbami som hľadal praktickosť a krasu nakoniec som mal už len na vyber tie prve tri farby v poradí ako som napísal sivá , čierna a cappuccino ta strieborná ako každý vraví že je naj na údržbu ale je pravda nie každému autu pristane teraz som sa pevne rozhodol pre tu sivú zdala sa mi taka naj a na aute pekne vyniká, čierna sa mi páčila stále ale zas nehodlám prespávať na umyvárke :) tak že preto som sa rozhodol pre konečnu sivú , vrátim sa ešte k farbe cappuccino nie je zla na combi ale na prvý pohľad je celkom decentná ale ak sa človek zapozerá je obyčajná siva pri každom uhle a svetle je iná a to auto potrebuje aspoň taka trieda ako je octavia a tiez chrómové prvky na aute krásne vynikajú pri tejto sivej farbe každý ma iné oči a pozerá sa nato auto inak mne osobne sa najviac páči čierna a siva ale vybral som si ako už viac krát spomenul tu sivú

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Cernou nikdy nebrat, take jsem mel dondavna na aute cerny lak a je to strasne peklo, je to hezke jen po umyti a druhy den to uz nestoji za nic, je na tom videt i prach, kazdy krabanec, tukanec, spina na tom uplne vynika, zaschle kapicky od vody na ni sviti z dalky, proste zlo. A to nemluvim o tom, ze po case, jak se v laku vytvori ty vlasove skrabance, vypada to hrozne.

Bila je super na udrzbu a jeste vic asi stribrna, na ni neni videt fakt nic, ale tu bilou bych bral tu snehobilou, ta je paradni.

 

Ale jak uz tu padlo, kazdy si musi vybirat podle sveho vkusu, ja si na RSo nechal dat tu racing blue, sice je jich dost, ale na RSo fakt nejhezci barva (prave podle toho meho vkusu), jsem s ni strasne spokojeny, kdyz je ciste, vypda na RSu fakt nejlip, uplne zari na km daleko :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Dlouho jsem si také vybíral barvu na svoji RS a po dlouhém rozhodování jsem šel do "základovky" šedé, která s černými doplňky vypadá dobře. Hlavně ji prakticky člověk nevidí na žádném jiném autě, což se třeba o krásné blue nebo green metalíze říci nedá.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...