Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Tutanchamon76

Dodělání osvětlení dveří + led projektory ve dveřích

3 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím a žádám o radu .

Chtěl jsem dodělat do předních dveří projektory škodováckého loga s tím že to napojím na osvětlení dveří . Po té co jsem částečně odstrojil tapce, jsem s překvapením (fakt jsem si toho doposud nevšiml,mám octu měsíc) zjistil že osvětlení nemám,jen odrazky. Má Octavia 1 , 2007 , 1.9TDI,Tour prostě světla ve dveřích nemá .

Začal jsem tahat dráty ze stropního světla sloupky ke krku dveří , obě strany jsou dotažené.V současné chvíli mám dráty na podlaze u řidiče i spolujezdce.

Dotaz jedna :

Co dál ? Kudy se dostat ke krkům ? Podle hmatu mi přijde že před krky jsou jakési zábrany na šroubech/šroubu. Co musím rozebrat abych se k tomu dostal ? Oboustraně . Mám sundané střešní světlo , nemám voltmetr, koukají na mne 3 dráty. Hnědý , červeno-černý a modrý. Na které z nich se mám píchnout ?

Dotaz dvě :

Teď mi někdo říkal , že v těch dveřích je pro osvětlení jakási příprava/rozvodnice. Pokud zpátky vytahám co jsem protáhnul a půjdu touto jednodušší cestou , co pak ? Podotýkám buďte naprosto zcela konkrétní , já jsem 100% nezkušená LAMA.

Díky za poskytnuté rady

Štěpán

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Čau,mám podobný problém,chtěl bych dopojit světýlka ve dveřích,ale nemám tam kabeláž.Dá se to propojit ze dveří,aniž bych tahal kabely z lampičky ze stropnice?

Děkuji za odpověd.Tomáš

Upraveno uživatelem tom.hanzl

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.