Přejít na obsah

SGS Motorpower - Chiptuning - Diagnostika - Ř.J. motoru


Doporučené příspěvky

CHIPTUNING - zvýšení výkonu vašeho vozu.

Kvalita a spolehlivost služeb je u nás jistotou. Ceny jsou na stránkách, případně dohoda.

Vrácení sw dle potřeby zdarma v ceně.

VŠECHNY ÚPRAVY PROŠLY STK !!!

 

Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4. Facebook

 

post-6238-0-08664400-1460632626_thumb.jpg post-6238-0-76489400-1460632843_thumb.jpg

 

Nabízíme vám změření výkonu Vašeho vozidla včetně 4x4, na kvalitní a přesné zkušebně.

 

Cena za měření na válcové zkušebně :

a) při úpravě vozidla zdarma

B) měření výkonu standard 1800,- + DPH

c) měření výkonu pro 4x4 1800,- + DPH

 

V ceně jsou jedno až dvě měření kvůli objektivitě a korektnosti měření, dále dle dohody.

Měření výkonu je na vlastní odpovědnost zákazníka, neručíme a ani nemůžeme za stav bržděného vozidla.

Vozidla v nepřípustném technickém stavu nepřijímáme.

 

Dále provádíme :

Opravy řídících jednotek motoru, kódování funkcí / např. ledky /, zpětné flashování po dieselgate sw, funkce budíků, stop-start systém OFF, nové budíky do OII a FabiaII před FL, úpravy DSG, kontrola před STK.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Přeji vám vše nejlepší v novém roce.

VŠECHNY ÚPRAVY PROŚLY STK !!!

 

NOVINKY !!

1, úpravy výkonu pro Kodiac, jsou po úspěšných testech, ujeto 80tis. km v náročných podmínkách.

2, možnosti úprav TFSI pro náročné cca 550PS 690Nm

3, Vracení původního sw při nespokojenosti s dieselgate sw. Zálohování úprav.

4, Přípravy aut na STK, znovuzprovoznění DPF atd.

5, Veškeré kódování, nové funkce atd.

6, Opravy a prodej řídících jednotek motorů EDC17 Pro klub sleva.

7, Ukončení oprav a flashování navigačních systémů u RNS 510, SW za 5900,- na prodej.

 

post-6238-0-17042600-1483464264_thumb.jpg

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Clubsporta jsem pochopitelně upravoval také, stejně tak Rka, S7, RS7 , RS6 atd.

Mezi novinky patří zatím úpravy 1,6CR Delphi, nové naftové dvoulitry a litrové motory které mají překvapivý potenciál.

Snad budu mít čas sem vložit nějaké foto. A koukám na datum, že jsem odpověděl pozdě. Ale přeci jen ano.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...