Přejít na obsah

Poruchy klimatizace


Oskar1

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Chalani pozdravujem, som tu noví a tak ešte nemám v oku čo a kde mam písať, ale mam priam delikátny problém z klímou a tak dúfam že mi niekto skúsi poradiť. Po naplnení klímy chladivom a následnom testovaní či ide a chladí ako ma mi funguje klíma tak 2-3 min a zrazu sa vzduch otepli a fuka tak ako keby nebola naplnená. Pichli to na diagnostiku kde neukázalo absolútne žiadnu chybu. :( :(. Kompresor zopne proste všetko tak ako ma len to že funguje chvíľu a potom ako keby nič. Po vypnutí a následnom zapnutí to iste - 2 max 5 min chladí (aj keď nie tak ako ma) a zrazu sa pomaličky otepli.. Servisak vravel, že ak by bola chyba na nejakom čidle alebo climatronicu tak by mu to diagnostika ukázala, ale v tomto prípade bol z toho hotoví aj on.. Ak mal niekto niečo podobne prosím skúste mi nejako pomôcť.. Ďakujem.

 

Škoda Octavia 1 L&K, 1.9TDI r.v. 99 - 81kw - dig. cliamtronic

Odkaz ke komentáři

Mám také dotaz k manuální klimě, mám ji asi měsíc doplněnou takže chladí dobře, ale teď tak deset minut po spuštění klimy, se vypne a netočí sahary a vypálí se pojistka nad baterkou 30A je na dochlazování prvního stupně. Dám novou pojistku a po chvli znovu, kde může být problém???

Odkaz ke komentáři

Čau, uniká mi náplň klimy přes tu slavnou bílou zátku na vysoušeči. V servise mi nabídli nový chladič za 4200,-, nevím který přesně, ale díly berou z kelly, takže to bude asi tu ten http://www.autokelly.cz/Product/40-15-542Q/8445312 .

Radši bych si to ale koupil sám kvůli clubáckým slevám :pivo: . Jen sem v tom trochu ztracený, chtěl bych takový, aby byla možnost v budoucnu v případě, že by to zase odešlo (což je snad málo pravděpodobné) vyměnit jen po dílu, ne zas celý komplet.

 

Kupovat budu u Jeldy, tak vybírejte ze sortimentu http://cc-autodily.cz .

Psal sem i jemu mejla na jejich eshop, ale nevím kdy si to přečte a jak má čas, kór teď přes víkend a já bych to chtěl rychle v příštím týdnu koupit.

 

O2 Combi RS TFSI 2008 - současný chladič z výroby: DENSO - 1K0 820 411E

 

Dík za rady

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte všedci dnes so riešil únik chladiva na mojej OII scout cez plastovu zadku na chladiči dá sa to vyriešiť aj inak ako vymenou za veĺa peňazí u nás sa vylučne klimam venuje jeden pán a ten to robí tak že zvišné chladivo obsaje mašinkou natlakuje vzduchom a pripravkom na kontrolu netesnosti nastriekal na spoje . Mne fučala cez plastovu zadku a pod snimačom tlaku . Oprava prebehla tak snimač normalka vymena 25 eur a neštastný chladič jednoducho vzduchovou bruzkou a malou frezkou vyfrezuje von z hlinikového plechu vystrihne krúžok vloží dovnútra a zavarí hliníkom cena 20 eur a nasledne odtlakuje prekontroluje a naplni klimu . Ušetrene za nový chladič.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...