Přejít na obsah

špatná účinnost brzd


sklibor

Doporučené příspěvky

Tak to by mělo brzdit dobře. Já mám jen desky textar (kotouče nevím) a na 256mm brzdy to brzdí podle mě dost dobře, srovnání s jiným autem teď ale nemám, ale když jsem před 14 dny zažil krizový brzdění (jinak bych skončil v nákladáku), tak musím říct, že se přední brzdy pěkně zakously a jak blbě brzdí zadní bubny, tak jsem cítil i od zadku jak se díky ABS kousaly ;)

Odkaz ke komentáři

no já když hodně budu šlapat tak to docela brzdí,ale jemu ostře od vrchu,já mám úplně jiný průběh účinku. Já mám nástup pozvolný a čím více šlapu,tím více brzdí on má tu maximální účinnost ihned.Nevím zda je již slabší posilovač nebo co...ale on má original najeto 600 000 km já 260 000 km a to měl ještě prasklou hadici od podtlakového čerpadla....jsme ji potom opravili ale brzdilo to cca stejně

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj ,tak tu mám opět menší záhadu. Psal jsem,že jsem vyměnil komplet zadní brzdy a ok. Ano je to lepší,brzdí víc,nevibruje,ale mám jiný problém a nevím kde je zakopaný pes. Ruční brzdu seřídím na 5 zub a ok,ujedu cca 50 a víc km a ručka se zkrátí skoro o 2 zuby a také nožní brzda bere více z kraje,což je super,ale čím to je?? Když to za studena seřídím na 3 zub,tak po ohřátí již kola lehce přibržďují,čím to proboha může být?? Je to od začátku,akorát jsem čekal jestli to nesedne a je to stále stejné. Po městě to nepoznám,ale jak jedu dálku je to,jak jsem psal.....Dík za názor

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...