Přejít na obsah

FABIA II FL


Doporučené příspěvky

v podstate zopakuju svuj post z jineho vlakna>>

 

vzhledem k tomu ze SupII ma dostat 2.0TSI na te fotce toho papiru pisou SKODA COMBI - takze to spis bude SKODA SUPERB COMBI jsem zvedav jestli to daji s 4x4 a DSG, jestli ne coz jim koncern asi nedovoli tak je to v pasti

Odkaz ke komentáři
no domníval jsem se že bude mít fabka RS taky 1,4 TSI... Jestli bude kombík RS tak to chválím

 

jako nesmysl mi přijde že by fabka RS měla lepší motor než polo GTI ibiza Cupra.... no uvidíme... :)

 

no pisou, ze je to zlomovy okamzik coz by napovidalo tomu, ze by se to mohlo stat i kdyz se me tomu taky zatim nechce moc verit :palec:

Odkaz ke komentáři
haaaa fusijon ma suv look?

 

podle me jedinej moznej duvod je ten ze je to levny a dobre se do toho leze duchodcum pane :) jak je to vis...hlavne necpat fusijon calimero lterej si hraje jako scouty apod na hrozny outdoorovy auto :palec:

 

nezapomen ze chaluparina u nas porad jede a proto je pro tyhle lidi idelani thalie s taznym zarizenim, cpou to do kufru furt a jeste do vozejku a pulka z nich ma nosice na kterych porad neco vozi, my sme narod jak mravencu ktery porad vozi bordel z jednoho mista na druhy ;)

 

ale porad si myslim ze hraje prim cena, u skodovek to hraje na city ze je to cesky auto (odmysleme si ted vlastniky a vubec vliv koncernu jako celku) a hlaavne porad je to co se tyce ND dostupny auto na ktery casem sezenete vsechno a kazdy ho umi ipravit jelikoz je jich tu nejvic...cenove mi az tak vyhodny neprijdou bohuzel, no a design u me skoncil u OII...

 

porad si myslim ze cena je cislo jedna a pakuz tem lidem je jedno jak to vypada a co to umi

 

Viktore, když jsem bral C-maxe, tak jsem sledoval frmol kolem fusiona, kupují ho důchodci, nejčastěji, důvody? vyšší posez a tudíž snažší nástup, solidní kufr s rovnou podlahou až ven, žádný nosník vzadu, vyšší světlost auta (pro cesty na chaty po lesních cestách a sněhu), dobrá cena vzhledem k výbavě (abs, bagy, klima el. okna, vyhřívané sklo vpředu, CD rádio, kožený volant a mlhovky), 250.000,- bez slevy obchodníka, tam kde jsem kupoval já, je prodával prodejce za 220.000.-

 

p.s. čtyřválec 1,4

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři
v podstate zopakuju svuj post z jineho vlakna>>

 

vzhledem k tomu ze SupII ma dostat 2.0TSI na te fotce toho papiru pisou SKODA COMBI - takze to spis bude SKODA SUPERB COMBI jsem zvedav jestli to daji s 4x4 a DSG, jestli ne coz jim koncern asi nedovoli tak je to v pasti

To mě taky napadlo, podle mě se to vůbec nevztahuje k Fabii, by jí to rozpůlilo :-)

 

Ale je vidět, že škodovka dělá všechno proto, aby prodávala - RS letí, ale na oktu spoucta těch co by chtěli nemaj, tak nacpou RS klidně i do polského fiata, jen aby se prodávalo :-))

Odkaz ke komentáři
To mě taky napadlo, podle mě se to vůbec nevztahuje k Fabii, by jí to rozpůlilo :-)

 

Ale je vidět, že škodovka dělá všechno proto, aby prodávala - RS letí, ale na oktu spoucta těch co by chtěli nemaj, tak nacpou RS klidně i do polského fiata, jen aby se prodávalo :-))

 

RS Fabia byla tak tady prece neni zadnym prekvapenim ze bude i ve Fabii II a to ze by byl pokus aby to bylo i v combi by bylo podle me super

Odkaz ke komentáři

Tak co říkáte? http://www.autoweb.cz/autosalon-zeneva-201...oficialne/17987

- mně se to líbí, eReSa měla Škodovka vždycky super

- zadek beze změn, ale s difuzorem to nebude špatný, když to bude mít nižší podvozek

- přední nárazník ala Octavia RS je parádní - ten se bude zas měnit za obyč možná o to víc, že ten faceliftovanej má strašný ty mlhovky

 

- Omlouvám se, nevšiml jsem si, že na Fabii RS je téma zvlášť

Odkaz ke komentáři
tak už tady máme i ceník faceliftu...

 

http://www.novinky.cz/ekonomika/193635-nov...isic-korun.html

 

celkem by mě zajímalo kolik se tak za rok prodá fabii v eleganci za tuhle cenu :lool:

 

ono jich zas tak málo nebude, třeba firemní klientela a podobně. U nás ve firmě co jsou Fabie tak 90% je 1,6 elegance, benzín. Protože když máš cenový strop tak jestli Fabie v hodně slušný výbavě nebo žebrák Octávka není moc co řešit.

 

Jinak jsem zvědavej na ceny RS protože by mi to mohlo teoreticky vycházet do limitu :lool:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
ja taky bohuzel ne :lol: jinak by to byl megane sport a nebo ted co prijde megane gt :lool:

No u nás je to samej služební renault a teda nic moc od meganů po Vel Satis a hrůza je to stále v servisu zlatý původní VW a škoda holt firma chtěla ušetřit no :lool:

Odkaz ke komentáři
kamarad v microsoftu ma milion a chtel bily RSo ale jelikoz nesmi mit sportovni verze tak se na to musel vykaslat a ma xc60 :lool:

 

Tam bych teda nechtěl dělat, místo pseudosportovní nižší střední s batohem pořádný auto, to je děsný, jak ho dřou toho kamaráda tam :lool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...