Přejít na obsah

řj motoru sw.4366


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám Octavia 2 RS 2.0 TDi PPD 125kW a dozvěděl jsem se že mám starý sw řj motoru (2148) a už je verze 4366. Tak jsme se byl na to ptát v autorizovaném servise a oni mi řekli že to chce po nich login. Tak mě to nedalo, a zajel jsem za známým do servisu, který má VAS přístroj. Ten mi potvrdil, že to opravdu chce login aby se aktualizace mohlo provést. A tak se chci zeptat, zda-li je tu někdo kdo ten login zná, nebo popřípadě jak ho zjistit ? Často mi probíhá regenerace DPF asi každých 150-200km a to je na mj vkus opravdu málo. A to nejezdím malé trasy. Bylo mi řečeno že to může být právě tím sw že si s DPF moc nerozuměl a proto byla vydána nová verze sw.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

Filtr byl poslán taky do specializované firmy, ale předchozim majitelem. Ale co všichni tvrdí tak právě že ten 2148 byl nejhorsi, mensi vykon a dpf problemy. Az u toho 4366 se pry vykon da i dpf pracuje tak jak by melo. Tak nevim

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Přehrát sw u mě není problém, a pokud filtr čistili na Kladně či na Zbraslavi tak pá,pá.


přesně tak, s verzí 4366 se vrátil výkon a mnohem se zlepšil proces regenerace a funkčnost DPF..

mám ověřeno na svém autě..

Máš pravdu , na brzdě standardně změřeno 180PS -185PS série proti 170PS u předchozích sw.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak ted už fakt jakože nevím byl jsem ve škodovce na přehratí SW na posledni verzi 4366 a tam mi bylo oznameno ze mám to nejnovější co je možný . Je mi někdo schopen říct kde je chyba? prodavam screen z VASU jednotky motoru. už nevím kam stím zajet!!!

 

 

post-234-0-94576500-1471860502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zdravím

mám takový problém se svým vozem Škoda Octavia 2 RS 2.0 TDI, rok výroby 2007, kód motor BMN. Kupoval jsem nový DPF filtr od firmy Elit, ale po namontování se objevují stále dokola stejné problémy. Po ujetí 150-200 km se rozsvítí kontrolka DPF a kontrolka žhavení a auto spadne do nouzového režimu. V servisu Bosch nenašli žádnou závadu na fyzických komponentech. Prý by to mohl dělat software řídící jednotky, který ,,odmítá'' nový filtr přijmout, ale oni nejsou schopni ho přehrát ani zjistit současnou verzi, která tam je. Dočetl jsem se, že problémy s DPF by měla řešit verze 4366. Chci se zeptat jestli s tím máte někdo nějakou zkušenost, popřípadě poradit kde to nechat udělat, v okolí Plzně.
Díky moc
Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...