Přejít na obsah

Pošiti volantu kůží


Petr.B

Doporučené příspěvky

Zdravim, omlouvam se jestli se to tu už někde řešilo ale nenašel jsem to. Hledam nějakou firmu která mi kvalitně obšije volant 3-raminko. Na netu je takovych firem dost, ale nechci koupit volant od nějakeho joudy. Tak se vás ptam na vaše nazory a zkušenosti, kde odvadi dobrou praci a kterer firmě se naopak vyhnout?? diky za odpovědi

Odkaz ke komentáři

Zdravim, omlouvam se jestli se to tu už někde řešilo ale nenašel jsem to. Hledam nějakou firmu která mi kvalitně obšije volant 3-raminko. Na netu je takovych firem dost, ale nechci koupit volant od nějakeho joudy. Tak se vás ptam na vaše nazory a zkušenosti, kde odvadi dobrou praci a kterer firmě se naopak vyhnout?? diky za odpovědi

 

za své zkušenosti doporučuju :palec:

http://volanty.net/

 

měl jsem od nich volant v SEATU nyní se chytstám na Octuli10525090_10204491334234400_1339706729_n.10552008_10204491334194399_695379856_n.j

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o měsíc později...

Může mi někdo poslat kontakt na volanty.net - funkční ?

Koupil jsem od nich hotový volant, co měli skladem, zaplatil jsem ho a týden utekl a volant nikde.

Nekomunikují, na maily nereagují, telefony nezvedají. Horší jednání jsem ještě nezažil.

Co je to za exota?

Odkaz ke komentáři

Volal jsem tam asi 10 krát během tohoto týdne, telefon vůbec nezvedá, na mail mi přišlo maximálně potvrzení, že objednávka byla přijatá, nic víc (tam ani jiný kontakt není). Podařilo se mi někdy v úterý dovolat a pán mi sdělil, že volant je skladem, že ho může druhý den odeslat, od té doby nic.

Odkaz ke komentáři

Divny. Mne odpovidal i po 22 h. Kdyz nebere telefon, tak je ve vyrobe. Leda by tvuj vybrany model nebyl skladem a cekal, az mu to dovezou, tezko rict.

 

Přečetl sis co jsem psal?

Když píšu, že se mu nemůžu dovolat (volal jsem ráno, v poledne, večer,.........) pochybuju že je 24 hodin ve výrobě, na maily nereaguje, tak prostě asi jinou možnost už nemám, jak ho kontaktovat.

Jo a volant byl skladem a i po telefonu mi to potvrdil, že je skladem.

A jestli leží ve špitále......, copak je 19.století? Dělá ve firmě sám? Nemá žadný příbuzný?

Odkaz ke komentáři

Asi mně to tak připadá, ale kvůli tomu tam fakt nepojedu, jen mně vadí to jednání.

Aktualizace stavu:

Volant přišel po týdnu od objednání. To by mi ani tak nevadilo (byl skladem a dodací lhůta do 2 pracovních dní), ale stačilo zvednout telefon nebo odepsat na mail.

 

Chtěl bych se zeptat, co je znázorněno na obrázku v červeným kroužku?

post-58126-0-71085700-1503658420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

To můžeš vyšprtnout ven nebo tam nechat, u nového kroužku to slouží k aretaci během přepravy, aby se namontoval ve správné pozici. Já koupil starý kroužek a taky to tam bylo ulomené, někdo si s tím neláme hlavu. Přitom je to plastový zobáček, jde tenkým šroubováčkem zmáčknout a vytáhnout to ven.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Dobrý den pánové.

Dneska mi došel od firmy volanty.net co jiného než volant že :rofl:
Volant došel v úplně přesném (stejném) stavu, jak ho mají na ilustračních fotkách a mohu říci, že ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST !!! Jenom by měli zapracovat na obalovém materiálu. Přišlo to v takové krabici nekrabici no hmm... . Produkty od nich tedy za sebe mohu jenom doporučit. Na otázku ohledně péče o kůži viz. níže. Já to beru tak, že oni vyrábí a následná péče je už na koncovém uživateli :yahoo:

PS: Já jsem komunikoval jen přes e-mail a vždy odpověděli do druhého dne, nebo ještě ten den.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...