Přejít na obsah

Bzzzzzz z palivovej nadrze pocas jazdy


Doporučené příspěvky

Hoj seci skodovkaci mam problemik. Tak pri jazde sa mi z nadrze pravidelne ozyva dost hnusni zvuk dzzzzzzzzzz je to aj pri 40km/h aj pri 130 tn zvuk sa opakuje stale dookola potom zase stichne a zase uz mi to zerie nervy neviem ci to tak ma byt vobec si neviem rady. Neviem ci to je zvuk toho cerpdla co precerpava naftu z jednej polky do druhej alebo co. Ako to v tej nadrzi vlasne funguje? Kolko je tam cerpadiel? Dik za kazdy postreh.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

U stejného auta 1,9 TDI PD se mi to bzzzz objevuje občas taky .Ale zdá se mi to někde z místa kde je ostřikovač - ten se ale nespouští.

Někdy to zabzučí i když motor neběží, někdy při běhu.

Protože to zabzučí tak cca 1x za dva měsíce (asi na 2 sekudy), nejsem schopen zjistit, odkud to jde.

Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Chlapi, nedělá mi problém udělat ze sebe blbce, tak to klidně udělám.

Takže k tomu bzzzz...

Udělal jsem si v autě hlídání proti krádeži pomocí GSM podle vlastního návrhu a k tomu jsem využil staršího mobilu. Elektroniku i s mobilem jsem umístil do stropního panelu u stropní lampičky.

Funguje to tak, že při otevření libovolných dveří se aktivuje mobil s obyčejnou SIM, který zavolá na dané číslo. Samozřejmě je tam příslušná elektronika, která po otevření dveří pípne a dá možnost aktivaci do 10s zrušit, zrovna tak při aktivaci alarmu při vystupování z auta je aktivace mobilu na 1 min. pozdržena, dále se elektronika stará o dobíjení baterky mobilu atd.

Na mobilu jsem vypnul zvonění.

Jak víte, operátor někdy otravuje formou SMS s úžasnými neodolatelnými nabídkami.

Teď k věci - já blb jsem nevypnul vibrace mobilu při příchodu SMS. A protože je to SIM, kterou jinak nepoužívám, žádné SMS od lidí mi nechodí, chodí jen ty občasné otravné SMS od operátora.

No a jak ten mobil jednou za měsíc či dva krátce zavrčel, neokázal jsem určit, odkud vrčení pochází- a to byl ten můj hloupý dotaz....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...