Přejít na obsah

Výměna oleje


Doporučené příspěvky

Ahoj koupil jsem novou trojku rs a teď mám najeto 15 000 km a řeším výměnu oleje na netu každý druhý píše max 15 000 proč zatim neznám nokoho kdo by řekl to mi zničilo motor a škoda 30 000 proč by škodovka chtela aby jsme si ničili auta když by jsme na výměnách u nich zaplatili mnohem vic za olej kdyby psali 15 000 . Předem děkuji za odpověď Mirek

Odkaz ke komentáři

V podstatě o to jestli by mohl někdo kdo tomu opravdu rozumí a ne někdo četl jsem to na netu jedná baba povídala vysvětlit proč škodovka říká 30 000 přece logika věci mi říká zničil jsem si auto kvůli tomu že škodovka mi lhala tak si od nich už další nekoupím a ne škodovka lže budu měnit olej každý měsíc

Odkaz ke komentáři

Vieš si vôbec predstaviť, ako vyzerá olej v motore po 10 až 15000 km a po 30000 km????

Skus si niekedy čo i len privonat k takémuto oleju. To isté, keď som mal golfa a manuál prevodovku.Kamaratovi mechanikovi v skodovke vravím. Výmen mi aj olej v prevodovke. On.Tam je večná náplň. Nakoniec som ho donútil. Mal som nabehane 174000 km. Nechci vedieť ako ten olej vyzeral. A pomohlo to aj pri riadení. Nič není večne.

No a k motoru. Lepšie mazacie vlastnosti oleja, ktorý sa častejšie mení ako toho, ktorý sa tam už len preplachuje. Neusadza sa ti tak bordel v motore a hlavne, mazacie kanáliky.

Atď a atď

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...