Přejít na obsah

Octavia 3 roční vůz autorizovaný prodejce


Sentinel

Doporučené příspěvky

Tak tak.Kupuju dražší u autorizovanýho a čekám podle toho kvalitu nebo aspon vše doložené.

 

Bohužel v české kotlině už nené ani tohle jisté - před lety tu byl Ostravák se žlutým dvojkovým RS, kde po case take zjistil problem, vrátil ho prodejci a do půl roku bylo auto jako bezvadné znovu v nabídce. Podle mne je to čisté na úrovni automobilky, ale na úrovni dealerů už to může být špína, prt. tam nikdo ze svého žádné škrábnutí zaplatit nechce...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Už je to vyřešené. ne zrovna v můj prospěch,ale doporučuju všem u Klokočky radši nejít ani na záchod. Takovou žumpu bych čekal někde v bazaru kde se snažej otočit auto a co nejvíc vydělat. Ne v autorizáku. Myslíte že mi škoda auto pomohla? Ne dala od toho ruce pryč že jí to nezajímá. Proč taky že jo ? Peníze za auto dostala.

Odkaz ke komentáři

Auto vykoupili (samozřejmě prodali za víc) a dali mi slevu na nový. Musel jsem ho vzít od nich a tu slevu jsem dostal od 7 z 10 dalších dealerů takže se nepředali. Škodovka mlží a dává od toho ruce pryč. Mě to teda dost otrávilo pohled na škodovácky auta. rozepsal bych se, ale nemůžu jinak bude pokuta pokuta atd. smutný

 

Odkaz ke komentáři

Ten človíček který měl stejný problém jako ty má nick Zdeno77, ale o jeho problému není v jeho tématu ani zmínka. Mám za to že on na tom tehdá vydělal.

Škoda Auto by poškrábaný díl nikdy znova nelakovali, rovnou by to vyměnili. Dle mého je průser prodejce a ŠA od toho dala ruce pryč protože už to není jejich věc.

Odkaz ke komentáři

hrozně rád bych řekl víc, ale radši ne.jsou to šmejdi a ještě by toho využili.ano přesně tak proto od toho dali ruce pryč.jenže dealer používá jméno škody a zastupuje ji tak si myslim že by do toho měli co mluvit.taky by mi vadilo kdybych měl firmu a někdo mě zastupoval a dělal svinárny

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...