Přejít na obsah

Podvozek


Spooky1

Doporučené příspěvky

zalezi co chces, dobra je taky kombinace snizenych pruzin + Kayaba Ultra SR. Co je pry taky fajn, tak jsou kratsi pruziny + Bilstein B4 sport - sebo to prirovnava k RS podvozku

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
mě jde o to aby to bylo nížší protože chci 18"kola a aby to taky fungovalo :smich: ... jinak v podvozkách už ležim asi měsíc a furt nevim... jo kdyby byly děngy tak bych věděl hned :smich:

Já bych se osobně trochu bál těch -55 napředku. Jinak Bilstein super. Já mám KW a taky absolutní spokojenost. -40/-40 Dával jsem lehce pod deset...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Čermi obvolej a dej vědět jak jsi dopadl... ;-)

 

volal sem do ty firmy a pán mi řekl že použije ten obal s toho tlumičet(takže zůstane stavitelnej)a střeva že udělá a nastaví mi tuhost jak budu chtít a cena prej cca 15stovek tlumič což je good. Tak ten podvozek vezmu a uvidim

Odkaz ke komentáři
volal sem do ty firmy a pán mi řekl že použije ten obal s toho tlumičet(takže zůstane stavitelnej)a střeva že udělá a nastaví mi tuhost jak budu chtít a cena prej cca 15stovek tlumič což je good. Tak ten podvozek vezmu a uvidim

Tak to je super. To si pak nechám udělat tlumiče na druhý auto... Ještě někde sehnat výrobu pružin...

Odkaz ke komentáři

pánové, jestli vám můžu poradit, tak z vlastních zkušeností a babrání se s seriovýma telákama + o -40 mm kratšíma pérama vám doporučuji:

pokud plánujete zkrácené péra, tak si k tomu DEJTE i zkrácené tlumiče!

Jestli si necháte klasickou délku pružin, tak Bilstein B4 je good.

 

Já osobně dal tu KW sadu za 9 990,- viz foto http://www.skywolker.wz.cz/podvozek.htm Auto na KW jede skvěle hladce a řízení ihned reaguje za volantem, teda aspoň dle mého názoru. V žádném případě to není tvrdé, jak jsem byl před koupí strašen! Tuhost je přesně tak, jak jsem jí chtěl. To znamená, že ani trakař, ani houpající se kačena... Myšleno ve srovnání s původními pružinami HR, které jsem jezdil minulých 5 let. Pro mě osobně byl důležitý ten faktor, že mám o 40 kratší péra a taktéž o -40 kratší pístnice teláků.

Já vím, někteří ti "bohatší" řeknou jdi s tím levným KW do ... ale za cenu kterou si našinec vůbec může dovolit (okrást rodinu o 10tkč), je to vcelku solidní volba.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
80? Ale dej pokoj... dneska ten AirRide není už zase až tak drahej,ale na běžný ježdění to prej není...

Tak mrkni na stránky Lexany Racing vím to kamarád se o to zajímal chtěl ho na svou octu super jednání jen ta cena :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
pánové, jestli vám můžu poradit, tak z vlastních zkušeností a babrání se s seriovýma telákama + o -40 mm kratšíma pérama vám doporučuji:

pokud plánujete zkrácené péra, tak si k tomu DEJTE i zkrácené tlumiče!

Jestli si necháte klasickou délku pružin, tak Bilstein B4 je good.

 

Já osobně dal tu KW sadu za 9 990,- viz foto http://www.skywolker.wz.cz/podvozek.htm Auto na KW jede skvěle hladce a řízení ihned reaguje za volantem, teda aspoň dle mého názoru. V žádném případě to není tvrdé, jak jsem byl před koupí strašen! Tuhost je přesně tak, jak jsem jí chtěl. To znamená, že ani trakař, ani houpající se kačena... Myšleno ve srovnání s původními pružinami HR, které jsem jezdil minulých 5 let. Pro mě osobně byl důležitý ten faktor, že mám o 40 kratší péra a taktéž o -40 kratší pístnice teláků.

Já vím, někteří ti "bohatší" řeknou jdi s tím levným KW do ... ale za cenu kterou si našinec vůbec může dovolit (okrást rodinu o 10tkč), je to vcelku solidní volba.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
Nema HP sporting na Octavii max. 40mm znizenie? Chalan chce 50...

No když dáš pružiny -5cm a potom ještě sešroubuješ tlumič o -4cm tak jsi na 9cm to šroubování je děláno na seriové pružiny :angry:

Odkaz ke komentáři
Nj, nastavit mozno nastavis... otazka je ci je na to tlmic naladeny - a hlavne ci sa ma kam schovat piestnica do plasta, ked ma dlzku na seriovu pruzinu :palec: ... ale pokial to mas na HP sporting o -90 dole a funguje to, tak nie je o com ;)

právě že to funguje ten tlumič je na to dělanej sice jsou o něco těžší než seriový (je tam o dost širší pístnice ) a né takový brčko jak je u seriovky :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ještě se tu zeptám, jelikož je tu hodně názorů na různé značky, tak by mě zajímal názor na tyto značky co jsem koukal na komplet podvozky 30/30.

 

Streetline

GT Cuplinc

Autostyle Springs

Sportfahrwerke

Vyjímka V-Maxx stavitelný

 

Děkuji za rady a názory

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...